İnternet

Öldükten sonra da tweet atacaksınız

Yeni geliştrilen bir hizmet ile öldükten sonra da tweet atabilirsiniz.


Yeni uygulamaya giren bir hizmet sayesinde, öldükten sonra da tweet atmaya devam edeceksiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise gereken şirketin sizin alışkanlıklarınızı izlemesi ve "ölümden sonra sosyal hayattan kopmamanız için" mesajlarını şimdiden hazır etmesi.

Öldükten sonrada mesajlarım Twitter'da yayınlanmasını istiyorsanız bu gerçek olacak. Bu hizmetin ön hazırlıkları yapılmaya başlandı.

1361613493_twitter.png

Hizmeti gerçekleştirecek olan şirket '_LivesOn',  beğendiklerinizi, sevdiğiniz şeyleri siz yaşarken kaydediyor ve sınıflandırıyor.  Servis siz tweet atarken sizden sonrası için mesajlar hazırlamaya başlıyor. Eğer hala ölmediyseniz giriş yapıp hazırlanan 'tweet'lerinizi düzenleyebilirsiniz.

Şirketin sloganı ise şöyle: "Kalbiniz atmadığı zaman da tweet atmaya devam edin". Firma, siz öldükten sonra sizin adınıza tweet atmaya başlayacak. Aynı firmanın, Facebook için de böyle bir hizmet planları bulunuyor.

Yorumlar
cnn
pes artık !
Cevapla
Kotila
Peki kişinin öldüğü nasıl anlaşılacak
Cevapla
Misafir
burda beğen butonu olsaydı keşke. süper yazmışsın :)
Cevapla
Misafir
hahahahah :D
Cevapla
Misafir
ölmüş adamın tweet atmasıda neymiş. oldu olacak beraberinde bi akıllı telefon koyunda öbür taraftan fotoğraf göndersin instagram dan.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.