İnternet

Online alışverişte fark yaratan ödeme seçenekleri

Kapıda kredi kartına taksitle ödemeyi Türkiye’de ilk hayata geçiren e-ticaret sitesi olan Hizlial.com, ödeme seçenekleriyle müşteri memnuniyetini artırıyor

Online alışverişte fark yaratan ödeme seçenekleri

Kapıda kredi kartına taksitle ödemeyi hayata geçiren Türkiye’deki ilk e-ticaret sitesi olan Hizlial.com, Parçalı Ödeme hizmetiyle de sektörde fark yaratıyor. Hizlial.com’un kapıda ödeme sistemi sayesinde müşteriler, siparişlerini kapıda kredi kartına taksit yaptırarak ödeyebiliyorlar. Parçalı Ödeme hizmetiyle ise ürünün tutarı birden fazla kredi kartıyla ya da bir kısmı kredi kartıyla, kalan tutar havale ya da kredi kartı puanlarıyla ödenebiliyor. Hizlial.com tüm bu hizmetleriyle müşteri memnuniyetini her geçen gün hızla artırıyor.

27 kategoride 400 binden fazla farklı ürün sunan Hizlial.com, sunduğu farklı ödeme seçenekleriyle müşteri memnuniyetini sürekli olarak artırmayı sürdürüyor. Kapıda kredi kartına taksitle ödemeyi Türkiye’de ilk defa hayata geçiren e-ticaret sitesi olan Hizlial.com, Parçalı Ödeme adını taşıyan özelliğiyle de müşterilerine önemli bir avantaj sağlıyor. Hizlial.com, tüm bu ödeme sistemleriyle sektörde fark yaratıyor.
1369050544_hizlial1.jpg

Ürünlerin ödemesi kapıda kredi kartına taksitle yapılabiliyor

Hizlial.com’da, kredi kartı bilgilerini girerek internet üzerinden alışveriş yapmak istemeyen ya da ürünler kapısına geldiğinde nakit ödeme yaparak almak isteyen müşteriler kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebiliyorlar. Ürünün fiyatı, kapıda kredi kartına taksit yaptırılarak da ödenebiliyor. Sadece İstanbul için geçerli olan bu sistem, 100 TL ve üzeri siparişlerde uygulanabiliyor. Ürünler stokta hazır ise, bir sonraki iş günü teslimat sağlanıyor. Ürünlerin temin süreci varsa, temin süreci tamamlandıktan sonra teslim ediliyor.

Ödemenin bir kısmı kredi kartından kalanı havale ile yapılabiliyor

Hizlial.com’un sektörde fark yaratan ödeme seçeneği “Parçalı Ödeme” ise, müşterilere çok cazip bir avantaj sağlıyor. Bu hizmet sayesinde ürünün tutarı ister birden fazla kredi kartıyla, istenilirse de bir kısmı kredi kartı, kalan tutar havale ile ya da kredi kartının puanlarıyla ödenebiliyor. Örnek vermek gerekirse, 1.000 TL'lik bir bilgisayar aldığınızda, kredi kartınızda 500 TL limit var ise, Parçalı Ödeme seçeneğini seçip bu 500 TL'yi kredi kartınızla ödeyip, kalan tutarı başka bir kartla ya da havale ile ödeyebiliyorsunuz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.