İnternet

Opera Ice Browser iOS ve Android için yenileniyor

İşte Opera’nın yeni versiyonu hakkında bilgiler


Opera mobil tarayıcısı bazı cihazlar için vazgeçilmez internet gezintisi sağlayan uygulamalardan biri. Opera Mobile tarayıcı HTC Touch Diamond ve HTC Touch Pro ile ön plana çıkmıştı. İki cihaz da tabi ki Internet Explorer gibi bir tarayıcıya da sahipti. Ancak Opera’nın Safari ile aynı sınıfta bulunması işleri değiştirdi ve Internet Explorer’ı gölgede bıraktı.

Tarayıcılar konusunda en umutsuzlarının Internet Explorer olduğunu söyleyebiliriz. Opera Mobile’dan sonra Opera Mini de orta derece telefonlarda çok kullanıldı. Şimdi Opera bazı değişikliklere gidiyor. İleri teknoloji cihazlarda Opera’dan çok Chrome kullanılıyor. Chrome’un bu konuda tahtta oturduğunu  hepimiz az çok biliyoruz.

1358590352_pl-png.jpg

Yeni Opera Ice’ta sekmelerin yerini ikonlar alıyor. URL kısmına da sonunda arama özelliği getiriliyor. Aslında farklı şaşırtıcı bir özellik bulunmuyor ancak geç kalmış özellikleri tamamlayarak Chrome’dan bir eksiği kalmayacak gibi görünüyor.

1358590366_opera-ice-new-webkit-browser-4.jpg

Yorumlar
pinokyotr.com
operanin degismesi lazim cabucak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.