İnternet

Popüler e-ticaret sitesi Tazedirekt.com kepenk indirdi

Sağlıklı gıda alanında hizmet veren e ticaret girişimi Tazedirekt.com "piyasa koşulları ve operasyonel dengeler" nedeniyle kapandı.


Türkiye’nin popüler girişimcilerinden Hasan Aslanoba tarafından kurulan popüler e-ticaret sitesi Tazedirekt.com kapandı. Sağlıklı gıda alanında bir yıla aşkındır hizmet veren e-ticaret girişimi kullanıcılarına gönderdiği e-postada kapatma kararının gerekçesini “piyasa koşulları ve operasyonel dengeler” olarak belirtti.

1455799648_tazedirekt-765x510.jpg

Türkiye’de son dönemde ses getiren ve organik ürün severlerin yakından takip ettiği alışveriş sitesinin kullanıcılara gönderdiği e-postada şunlar denildi:

“Merhaba,

Biz 2014 yılının Aralık ayında bir hayalden yola çıkarak, herkes sağlıklı gıdaya ulaşabilsin diye Tazedirekt’i kurduk. İlk günden beri işimize inanarak ve sahiplenerek çalıştık… Sizlerle ve tüm Tazedirekt ekibiyle birlikte kocaman bir aile olduk. Birbirimize tutunduk. Büyüdük, büyüdükçe öğrendik, öğrendikçe paylaştık. Tazedirekt’e olan inancımız ve sevgimiz her geçen gün arttı.

Bugün size karşı dürüst olmak ve sizinle bir kararımızı paylaşmak istiyoruz. Piyasa koşulları ve operasyonel dengeler sebebiyle bugün itibariyle Tazedirekt’i kapatıyoruz.

Bu hayali sonlandırdığımız ve sizlerden ayrıldığımız için çok üzgünüz.
Sizlere bizim hayallerimize ortak olduğunuz, bu yolda elimizi tuttuğunuz için çok teşekkür ederiz!

Tekrar bir yerlerde görüşmek dileğiyle,

Hep taze kalın,

Sevgiler,
Tazedirekt Ailesi”


 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.