İnternet

Qualcomm 4G LTE bağlantı platformunu duyuruyor

Qualcomm ilk gelişmiş bütünleşik 4G LTE bağlantı Platformunu duyuruyor.

Qualcomm 4G LTE bağlantı platformunu duyuruyor

Qualcomm Technologies Mobil İşlem Yapan Ürünler İçin İlk Gelişmiş Bütünleşik 4G LTE Bağlantı Platformunu Duyuruyor.

Bütünleşik Gobi platformunun en yeni eklentisi LTE veri hızını 150Mbps'ye kadar çıkarıyor, şebeke birleştirmesine destek oluyor ve dünya çapında ek LTE bantları sağlıyor.

1361814936_qualcomm-logo.jpg

Barselona – Qualcomm Incorporated'ın (NASDAQ:QCOM) bir iştiraki olan Qualcomm Technologies Inc. bugün ince formdaki dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve hibrit bilgisayarları da kapsayan mobil cihazlar için sektörün ilk gelişmiş bütünleşik 4G LTE veri bağlantılı platformunu duyurdu. Temelinde Qualcomm Technologies'in Gobi yonga setleri, -MDM9225™ ve MDM9625™ - bulunan bu teknoloji, sektörün LTE şebeke birleştirmesini ve 150Mbps'ye kadar çıkan veri hızlarıyla LTE Category 4'ü destekleyen ilk bütünleşik mobil işletim çözümü.

Qualcomm Technologies Başkan Yardımcı ve Qualcomm Mobile Computing Eş Başkanı Cristiano Amon, "42Mpbs hızındaki 3G, 4G LTE ve geliştirilmiş 4G LTE'ni de kapsayan geniş Gobi yonga seti portföyümüz, dünya çapındaki en hızlı ağlara kusursuz bağlantı desteği sağlayan, sektörün çoklu bant LTE lideridir." dedi ve konuşmasına şöyle devam etti: "En son çıkan bu eklenti kurumlar, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve tüketicilere yönelik sektörler arasında kolayca yürürlüğe konarak son kullanıcılara HD içerikleri yükleme ve oynatma, büyük boyutlu dosyaları hızlı bir şekilde paylaşma ve dünya üzerinde nerede olurlarsa olsunlar bağlantı kurma olanağı sağlıyor."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.