İnternet

sahibinden.com Android Uygulaması Google Listesinin İlk Sırasında

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com’un mobil platformlar için geliştirdiği Android uygulaması, Google tarafından “Türkiye’nin En İyi Uygulamaları” birinci oldu.

sahibinden.com Android Uygulaması Google Listesinin İlk Sırasında

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com’un mobil platformlar için geliştirdiği ve Kasım 2014’te 1 milyar sayfa görüntülemesine ulaşan Android uygulaması, Google tarafından “Türkiye’nin En İyi Uygulamaları” arasında en üst sırada. Sene içerisinde de sahibinden.com Android uygulamasının 2.0 versiyonu, 24 günde 1 milyonun üstünde indirilerek Google Play Store’da tüm uygulamalar arasında birinci sıraya yerleşmişti.
 
sahibinden.com İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer sahibinden.com uygulamasının, Google tarafından Türkiye için hazırlanan “2014’ün en iyi uygulamaları” arasında yer alması hakkında şu değerlendirmelerde bulundu: “2014, bizim için başarımızı perçinlediğimiz bir yıl oldu. Google tarafından Türkiye’nin en iyi uygulamaları arasında gösterilmemiz bu başarıyı taçlandıran bir ödül niteliğinde.” 
 
1418132992_borabicer.jpg
sahibinden.com’un Eylül ayında 30 milyon tekil ziyaretçi tarafından 98,6 milyon kez ziyaret edildiğini ve toplamda 3,6 milyar sayfa görüntülemesi ile yeni bir rekora imza attığını da hatırlatan Biçer, sahibinden.com’un, müşteri memnuniyetini merkeze alan anlayış ile yüksek kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.