İnternet

Samsung ve Mozilla yeni tarayıcı üzerinde çalışıyor

Yeni tarayıcı Samsung ve Mozilla iş birliğinde geliyor

Samsung ve Mozilla yeni tarayıcı üzerinde çalışıyor

Çılgın teknoloji dünyası büyük bir hızla ilerliyor ve her gün insanın farklı ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojiler çıkıyor. Ancak şimdilerde insanın ihtiyacı olmayan şeylerden bir tanesi benzer özelliklere sahip bir tarayıcı daha..

Samsung ve Mozilla yeni bir tarayıcı üretmek için bir araya geliyor ve yeni tarayıcılarına Servo ismini verecekler. Mozilla'nın tarayıcılarında kullandığı dilinin bugün 6. versiyonu çıkmış durumda. Aslında Mozilla'nın Samsung ile olan birlikteliği heyecan verici ancak farklı bir şeyler görmediğimiz sürece çok tutulacağını sanmıyorum.

1365022077_mozilla-lizard-walks-on-galaxy-s4.jpg

Zira Chrome bu konuda başı çekerken kullanıcıların tüm isteklerini de karşılıyor. İki firma da projeye tüm birikimlerini koymayı planlıyor. Mozilla Servo'nun aynı zamanda Android ve ARM için de büyük bir seçenek olmasını istiyor.

Aslında firmanın akıllı telefon üzerinde çalıştığını ve Mozilla OS ile fazla tutunamayacağını anladığını bu takım çalışmasından da anlayabiliyoruz. Bakalım Samsung ve Mozilla Google'a rakip olabilecekler mi? Bekleyip görelim..

Yorumlar
Jigbrowser+ diye bir browser var...bi bakın derim...hem bi farklılık olur.
Cevapla
ali
dophin kullananlar baliklama atlamayin dolphin tum bilgilerinizi yedekliyor verdiginiz onaylara goz atin anlarsinuz
Cevapla
Misafir
androidte dolphin, pc de firefox mozilla.
Cevapla
Misafir
dolphin bu konuda bir numara kesinlikle çok çok kullanışlı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.