İnternet

Snapchat TV reklamı kurtuluş arıyor

Son dönemde zor günler geçiren sosyal ağ Snapchat, kurtuluşu televizyon için hazırladığı reklam filmi ile arıyor.

Snapchat, ilk televizyon reklamını yayınladı

Snapchat, son dönemlerde beklediği ilgiyi gördemiği için kan kaybetmeye devam ediyor. Popülaritesini bir türlü artıramayan uygulama, eski günlerini arıyor. Şirket, attığı yeni adım ile kitlesini genişletmeyi hedefliyor. Televizyonlar için reklam kampanyasını hayata geçiren Snapchat, hazırladığı reklam filmi ile sosyal medyada ilgi gördü.

Reklam filminde kendini yeni tür bir kamera olarak tanımlayan Snapchat, aynı zamanda bildiğimiz kameralardan farklı olarak ne kadar kullanışlı olduğunu da içerdiği eğlenceli emojilerle vurguluyor. Uygulamanın sunduğu özelliklerini, bağlantı halinde olabileceği diğer uygulamaları ve tüm kullanım alanlarını aktaran reklam, Snapchat'in zor zamanlar geçirdiği bu dönemlerden bir kurtuluş yolu olabilir.

Hatırlarsanız dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, yaptığı çağrıyla Snapchat şirketini finansal olarak zora sokmuştu. Barbadoslu şarkıcı, Snapchat'in kullanıcılar için kendisine yönelik rahatsız edici bir reklam göstermesinden sonra Snapchat'i bir Instagram hikayesiyle kınamıştı. Rihanna gibi bir diğer ünlü Kylie Jenner da geçen ay, artık Snapchat kullanmadığını söyleyince, şirket 1,3 milyar dolar değer kaybetmişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.