İnternet

Snapchat'e Amazon'dan transfer!

Amazon'dan Snapchat'e iddialı transfer.

Snapchat'e Amazon'dan transfer!

Popüler sosyal paylaşım ağı olan Snapchat, şu sıralar çalkantılı konumuyla kan kaybetmemek adına çırpınışlarını sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda ilk halka arzını gerçekleştiren Snapchat'te görev değişikliği resmiyet kazandı. 

Popüler mesajlaşma uygulamasının yeni CFO'sunun (Chief Financial Officer) Tim Stone olduğu açıklandı.

Snapchat'ten yapılan resmi açıklama ile Drew Vollero'dan boşalan koltuğun yeni sahibinin Amazon'un Finans departmanından sorumlu başkan yardımcısı olan Tim Stone olacağı resmiyet kazandı.  Bu konuda zaten dedikodular dolaşıyordu etrafta ancak henüz resmiyet kazanmamıştı.


  
20 yıldır online alışveriş devi Amazon'da çeşitli görevlerde bulunan Tim Stone Amazon'da çalışmaya başladığında şirketin hisse senetleri 6 dolar seviyesindeydi. 20 yıl içerisinde bu rakam 1600 dolara çıktı. Tim Stone'un işinde ne kadar başarılı olduğunun kanıtı diyebiliriz. 
  
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Snapchat'in CEO'su Evan Spiegel, uygulamanın ilk halka arzında gösterdiği başarılardan dolayı Stone'a teşekkür etti. Bakalım Snapchat, Stone'un katılımı ile tekrardan yükselişe geçip eski konumuna gelebilecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.