İnternet

Software AG’nin Üniversiteler Arası Fikir Yarışması CeBIT 2015’e damgasını vuracak

Software AG'nin Üniversite İlişkileri Departmanı, dünya çapındaki öğrenci ve öğretim görevlilerini ortak bir çalışmaya davet ediyor.

Software AG’nin Üniversiteler Arası Fikir Yarışması CeBIT 2015’e damgasını vuracak

İş Süreçleri Mükemmelliği alanında lider yazılım şirketi Software AG, dünya çapındaki üniversiteler ile dördüncü kez ortak bir çalışmaya imza atıyor. Software AG, uzmanlık alanı olan veri yönetimi, entegrasyon ve iş süreçleri platformları hakkında öğrencilerin ve öğretim üyelerinin cazip iş modelleri geliştirmeleri için bir yarışma düzenliyor.

Yarışmaya başvuracak öğrenci ve öğretim görevlilerinin, Software AG ürün portföyünün odaklandığı teknolojiler üzerine özgün bir proje geliştirmeleri bekleniyor. Software AG teknolojileri, şirketlerin iş hedeflerini daha hızlı gerçekleştirmesini sağlarken, aynı zamanda operasyonel verimliliklerini artırmalarına, sistemlerini yenilemelerine ve daha akıllı kararlar alıp daha iyi hizmet vermelerine yardımcı oluyor.

Katılım için başvuruların alınmaya başlandığı yarışmada, uluslararası projeler arasından seçilecek en etkili çalışma, Fikir Yarışması’nın sonucu olarak 16-20 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek CeBIT 2015’te tanıtılacak ve 10 bin avroluk uygulama desteği alacak.

Üniversiteler Arası Fikir Yarışması’na katılmak isteyenler, 19 Eylül 2014 tarihine kadar adresine e-posta atabilecek. Proje konseptinin ise, en geç 15 Ekim 2014’e kadar yarışma komitesine ulaştırılması gerekiyor. Kazananlar, 1 Kasım 2014 tarihinde açıklanacak.

Başvuru formu ve katılım şartları gibi diğer her türlü bilgi, CeBIT Idea Contest web sitesinden bulunabilecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.