İnternet

Sosyal Medya Günleri'13 başlıyor!

Sosyal Medyanın Parlayan Yıldızı “YTÜ Sosyal Medya Günleri” başladı.

Sosyal Medya Günleri'13 başlıyor!

24-25 -26 Nisan’da  YTÜSAK tarafından Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik- Elektronik Fakültesi desteğiyle gerçekleştirilecek Sosyal Medya Günleri’13 , günümüzün en popüler konularından sosyal medyanın hem kurumsal hem de eğlenceli tarafını ele alıyor.

Artes Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlik, sosyal medya alanında en büyük olma konusunda büyük adımlarla ilerliyor. İlki geçen sene düzenlenen Sosyal Medya Günleri iki günde 2000 katılımcı ağırladı. Bu sene etkinliğe 4000 katılımcı bekleniyor. A’dan Z’ye sosyal medya mottosuyla yola çıkan etkinliğin destek sponsorluğunu Dogo üstleniyor.

Panel, söyleşi ve film gösterimi gibi oturumlarla alanında fark yaratmayı hedefleyen Sosyal Medya Günleri geçen sene 19 konuk ve 4 oturumla gerçekleşti. Bu sene 40’tan fazla konuk ve 9 oturum şeklinde gerçekleşecek. Her oturumun sonunda yapılacak çekilişlerle katılımcılara sürpriz hediyeler dağıtılacak.

1366627049_smgafissonhal.jpg

Sosyal medyanın etkin kullanımı, şirketlerin sosyal medya algısı, sosyal medyada kurumsal ve kişisel imaj, sosyal medyada fenomen olmak gibi konuları ele alan Sosyal Medya Günleri  Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesinde düzenlenecek. Etkinlik sertifikalı ve ücretsiz olup dışardan katılımcılara da açık olacak.

Paylas.com’dan canlı yayınlanacak etkinlik Twitter üzerinden #ytusmg hasthagi ile de takip edilebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.