İnternet

Spotify'dan yıllık avantajlı üyelik paketi!

Spotify, yıllık avantajlı Premium üyelik paketini duyurdu. Müzik tutkunları bu fırsat kaçmaz.


Spotify Premium, yeni yıllık üyelik paketi ile sınırlı bir süre için yepyeni bir fırsat sunuyor. Bugünden itibaren yeni ve mevcut Spotify kullanıcıları 10 aylık Premium paketi fiyatına 12 ay boyunca Premium üyelik hakkı kazanıyor.

Bugünden Aralık ayı sonuna kadar, spotify.com/yearly adresini ziyaret eden kullanıcılar yeni Yıllık Premium Üyelik paketine sadece 139 TL karşılığında sahip olabilecek.

Halihazırda Spotify Premium üyelik paketinin aylık ücreti 13,99 TL ama Aralık sonuna kadar geçerli olan bu kampanya ile bir kerede 139 TL’lik ödeme yapan Spotify kullanıcıları, tüm yıl boyunca Premium paketi daha uygun bir fiyatla kullanabilecek.

1512122557_1512068516grsel.jpg

Tek seferlik ödeme ile 365 gün boyunca sınırsız müziğe kavuşacak olan kullanıcılar, bu yeni yıllık paketle aylık abonelikte her ay ödedikleri 13,99 TL’den de 2 aylık bir tasarruf fırsatı yakalayacak. Yıllık üyelik paketinin sona ermesiyle birlikte kullanıcı hesabı eski üyelik paketine, halihazırda kullanıcıların ödedikleri fiyat üzerinden geri dönecek.

Spotify yeni yıllık üyelik paket kampanyasının 31 Aralık tarihine kadar geçerli olduğunu belirtelim. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.