İnternet

Taahhütsüz 200 Mbps internet paketleri hizmete sunuldu

Artık hiç bir taahhüt vermeden 200 Mbps internet paketlerini satın alabilirsiniz. İşte konuya ilişkin detaylar.

Taahhütsüz 200 Mbps internet paketleri hizmete sunuldu

SOCAR Türkiye’nin alternatif telekom sektörüne öncülük eden iştiraki Millenicom, Türkiye’de bulunan her iki ana yerleşik operatörün altyapısını kullanarak, taahhütsüz internet paketleri sunan ilk servis sağlayıcı oldu. Böylece ev internetini herhangi bir söz vermeden, dilediği süre boyunca kullanma özgürlüğü isteyen kullanıcılar; yaşadıkları bölgede hangi altyapı olursa olsun 89,90 TL’den başlayan avantajlı taahhütsüz paketleri tercih edebilecekler.

Farklı altyapılara özel avantajlar da sağlayan Millenicom, yeni 200 Mbps hızında yüksek hızlı fiber internet paketini de hizmete sundu. Kullanıcılar Milleni.com.tr adresi üzerinden mevcut altyapılarını sorgulayarak, tüm altyapılara ve ihtiyaçlara özel en uygun paketleri seçerek başvuru yapabilecekler. Farklı bir operatörden geçiş yapmak isteyen abonelerin 200 TL’ye kadar taahhüt cayma bedeli Millenicom tarafından karşılanacak.

Taahhütsüz 200 Mbps internet paketleri hizmete sunuldu

Yerleşik operatörlerle aynı hizmeti daha avantajlı fiyatlarla sunduklarını söyleyen Millenicom Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, her ihtiyaca yanıt vermek üzere ürün çeşitliliğine yatırım yaptıklarını belirterek şunları söyledi: “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırma hedefiyle ihtiyaçlarını ve taleplerini yakından takip ediyoruz. Pandemi döneminde temel bir ihtiyaç haline gelen yüksek hızlı ev internetini uygun fiyatlarla kullanmak isteyen aboneler, seçme özgürlüğüne sahip olmak istiyor. Biz de bu ihtiyaca yanıt vermek için 200 Mbps hızında fiber internet paketimizi hizmete sunduk. Aynı zamanda taahhütlü paketlerimizin yanı sıra taahhütsüz paketlerimizin kapsamını genişleterek bir ilke imza attık. Artık müşterilerimiz, yaşadıkları yerdeki altyapı hangisi olursa olsun, fiber hızında interneti taahhüt vermeden, özgürce kullanabilecekler.”

Millenicom, sektördeki 20 yıla yakın tecrübesi ve Türkiye’nin en büyük endüstriyel holdingi SOCAR Türkiye’den aldığı güçle, 300 bine yakın müşterisine kaliteli internet hizmeti sağlıyor. Türkiye’deki tüm internet servisi sağlayıcıları ile aynı altyapıyı kullanarak her ilde hizmet veren Millenicom, sektördeki yerini SOCAR Türkiye’nin yenilikçi vizyonu ile müşteri memnuniyetine, dijitalleşmeye ve ürün çeşitliliğine yaptığı yatırımlarla farklılaştırıyor.

Fiber hızında kotasız ev internetini uygun fiyatlarla, taahhütlü ve taahhütsüz seçeneklerle, sade ve kolay anlaşılır paketler halinde sunuyor. 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ve WhatsApp destek hattı, pek çok işlemi online yapma kolaylığı ve mobil aplikasyonu ile müşterilerinin internet kullanma deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor. Millenicom, müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek yarışma A.C.E Awards 2020’de iletişim sektöründe Gold ödülünün de sahibi.

Yorumlar
Gürsel
Türknet tahattüt olmadan hizmet sunan ilk firmadır, aldım ve memnunum. Müşteri hizmetleri 10 numara.
Cevapla
Burhan
6 yıldir millenicom kullanıyorum..çok memnunum şimdi yeni bi siteye taşındim 100 lük fibere geçtim on numara çalışıyor..hiçbir sıkıntıda yaşamadım
Cevapla
yakup
ttnet alt yapın yok 200 mbps internet paketi veriyon ne yapalım bunu ben ttnet bırakalı çok oldu turknet geçtiğimden beri çok memnunum çünkü ttnet ile çok sıkıntı yaşamıştım hattımda arıza vardı arıza kaydı için ekip geleceğini söylediler 1 hafta geçmesine rağmen gelen olmamıştı en sonunda kızdım turknete geçtim geçenlerde hattımda arıza olmuşu 1 saat içinde gelip düzelttiler
Cevapla
Enes
Oturduğum bölgede Türknet kendi altyapısını kullanıyor ve 1000 mbps hız alıyorum.
Burhan
Türknet kimin altyapisını kullanıyorki..
Caner
Ali Bey gibi bende inceledim ve sorgulama yaptım teşekkür ederim yalan haber için.
Cevapla
Ali
Sevgili Orhan Milleni.com da inceleme yaptım ve senin yaptığın habere ait bir şey göremedim ayrıca alt yapı sorgulaması yaptığımda ise bana uygun olmayan seçenekleri karşıma çıkardı.haberin doğruluğunu daha detaylı araştırmak lazım.Ben şu anda alt yapısının kendilerine ait olduğu Türksat dan daha uyguna fiber hizmet alıyorum.Bu tür haberlerin en ince detayına kadar doğru olup olmadığını öğrenmeden paylaşım yapmayın.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.