İnternet

Teknosa İstanbul’da 41’inci mağazasını açtı

Türkiye’nin en yaygın ve lider teknoloji perakende şirketi Teknosa, 2018 yılının ilk mağazasını İstanbul’un yeni yaşam merkezi Kartal İstmarina AVM’de açtı.

Teknosa İstanbul'da yeni mağaza açtı

Teknosa’nın müşteri deneyimi konseptiyle açılan yeni mağazası, son teknolojileri tüketicilerle buluşturuyor. Teknosa, toplam 315 metrekarelik alana kurulu yeni mağazasını İstanbul’un hızla büyüyen ilçesi Kartal’da açtı.

Kartal İstmarina AVM içinde açılan mağazada; telefon, tablet gibi mobil cihazların yanı sıra bilgisayarlar, küçük ev aletleri, aksesuarlar ve son teknoloji ürünler tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Açılışla birlikte İstanbul’daki mağaza sayısını 41’e, Türkiye’deki mağaza sayısını ise 205’e çıkaran Teknosa, çoklu kanalda kesintisiz hizmet anlayışıyla hem mağazaları hem de online ve mobil platformlarıyla Türkiye’nin dört bir yanına teknolojiyi, avantajlı fiyatlarla götürmeye devam edecek.

 

 

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.