İnternet

TTNET'ten NETDİSK'E kampanya internete zam

TTNET, 2011 tarihinden itibaren satışa sunduğu NETDİSK'i 30 Haziran'a kadar bedava yaparken internete de zam yaptı.

TTNET'ten NETDİSK'E kampanya internete zam

TTNET, 1 Aralık 2011 tarihinden itibaren satışa sunulan NETDİSK hediyeli NETLİMİTSİZ ve ULTRANET LİMİTSİZ internet paketleri müşterilerine özel bir kampanya düzenledi ve 30 Haziran'a kadar 50 GB NETDİSK ücretsiz hizmet verecek.

1331982456_ttnet.jpg

NETDİSK, USB ve harici diskler gibi bozulmaz yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Bulut Bilişim sayesinde bilgilerinizi en güvenli şekilde farklı bölgelerde parçalar halinde 128 bit şifreleme teknolojisi ile korur.

ADSL kullanıcı maili ve şifrenizle NETDİSK hesabınızı aktif ederek laptop, desktop, cep telefonu, PDA ve bunun gibi cihazlarınızdan internete bağlanıp bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

TTNET abonelerine gönderdiği mektupta abonelik ücretlerinin aylık 10 TL arttığını ve bulut hizmetinin ücretsiz olduğunu bildirdi. Galiba TTNET, NETDİSK için yaptığı kampanyanın hesabını internet kullanıcılarından kesecek.Yorumlar
Misafir
netdisk neymiş kardeşim al bi flash disk taşı yanında 60 tl internet 15 tl hiç konuşmadığım telefon soyuyorlar resmen adamı ..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.