İnternet

Turizm Sektörü Kazancını "Bulut"a Taşıyor

Bulut servisleri her geçen gün daha da önem kazanıyor.

Turizm Sektörü Kazancını "Bulut"a Taşıyor

Her sektörde ve her ölçekteki firma için sabit ve değişken giderlerin azaltılması, zaman ve insan gücünün daha verimli kullanılması yönünde çözümler sunan Millenicom, Bulut Otel çözümüyle, otellerin ihtiyaç duyduğu otel yönetim sistemi ve telefon santrali çözümlerini bulut bilişim altyapısı ile tek platformda topluyor. 25 yıldır konuk ağırlama sektörünün yönetim ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler sunan Protel ile birlikte hayata geçen Bulut Otel çözümünün otelcilik sektörünün iş yapış biçimini değişmesi hedefleniyor. Üstelik bu sistem, yüksek yatırım maliyetleri gerektiren ve fiziksel yer teşkil eden telefon santraline, sunucu ihtiyaçlarına, kurulum ve bakım maliyetlerine gerek kalmadan aylık sabit ödemelerle sunuluyor.
1415895660_bulutotelgorsel.jpg
 
Bulut Otel çözümü içerisinde yer alan, dünya çapında otel yönetim sistemleri alanında lider konumda bulunan MICROS’un geliştirdiği Fidelio Web Suite ile oteller operasyonlarını detaylı şekilde yönetebiliyorlar. Aynı zamanda Fidelio Web Suite ile entegre şekilde çalışan Bulut Santral ile oda görüşmelerinin Fidelio Web Suite’de ücretlendirilmesi, uyandırma servisinin sunulması, oda durum bilgisinin aktarılması gibi bir çok fonksiyon da zahmetsizce otel yönetimine sunuluyor. Bulut Otel’in santral ara yüzü sayesinde işletme yetkilileri, arama kayıtlarını raporlayabiliyor, istenilen tarih aralığı üzerinden kayıtları analiz edilebiliyorlar. 
 
Bulut Otel ile birlikte işletmeler, kullanım sıklığına göre konuşma dakikaları satın alabiliyor. Bu sayede işletmeler, hem mevcut görüşme ihtiyaçlarını daha ekonomik şekilde karşılıyor hem de misafirlerine sunabilecekleri uygun görüşme tarifeleri ile oda telefonlarının kullanımını kolaylaştırarak, otellerinin kazançlarını arttırma imkanı sunuyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.