İnternet

Türk Telekom kotasız tarifeleri siteden kaldırdı

Türk Telekom tarafından dün gece duyurulan yeni kotasız tarifeler siteden kaldırıldı.


Geçtiğimiz günlerde AKN olmayan yani kotaların 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren kaldırılacağını duyuran Türk Telekom, dün gece yeni tarifeleri açıklamıştı. En uygun paketin sadece 4 Mbps hızında olduğu ve aylık taahhütlü 59, taahhütsüz 69 TL olduğu bu yeni tarifelerde en üst paketin hızı ise 100 Mbps ve aylık 336 TL olarak belirlenmişti. Gün boyunca fiyatlara kamuoyundan gelen tepkileri gören Türk Telekom, sitesinden yeni tarifeleri kaldırdı.

Türk Telekom kotasız tarifeleri siteden kaldırdı

Daha önce Lider Kampanya sayfasında yer alan paket listesi kaldırılarak Sıkça Sorulan Sorular sayfasına dönüştürüldü. Bu sayfada 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren geçilecek olan kotasız internet ile ilgili sorular yer alıyor. Sorulardan birine verilen yanıtta ise 'mevcut müşterilerimize özel kampanyalarımız çok yakında duyurulacaktır' ifadesi yer alıyor. Yani kısa bir süre sonra yeni tarifeler açıklanacak.

Zaten açıklanan tarifelerde de 'bu teklifler 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir' bilgisi yer almış ve kafalar karışmıştı. Ancak fiyatları çok yüksek, hızların ise çok düşük olduğu bu yeni paketler gün boyu eleştiri almış ve kullanıcılar tarafından yerden yere vurulmuştu. Anlaşılan bu tepkileri gören Türk Telekom, geri adım attı ve daha makul tarifeler üzerinde çalışıyor.

Türk Telekom dün gece yaptığı açıklamada aşağıdaki tarifeleri duyurmuştu: 

Yorumlar
efsane
Yani interneti kimse kullanmasın diye ellerinden gelse kaldıracaklar !!! Kendi maaşları yüz sürümlüğü işçinin emeklinin maaşları yaşamasan da olur misali.. Biri de kalkmış süper güç olmaktan bahsediyor .Ulan sen önce halkın geçimini sağla da süper gücün eksik kalsın. Ülkeyi DAVARlar istila etmiş halk hala lay lay lom da Yuhhh artık Geberin emi.!!!
Cevapla
AKK
kota kalktı diye sevinmeyin kota gitcek ama hız düşecek gibi yüksek hız cok para olur 10 ila 15 seneki hal alır kota olmadıgı hızın düsük oldugu zamanlar ne fibermis be 4 mb la napılır sayfa bile açılmaz 60 tl cok
Cevapla
Yiğit
Zam olursa hükümet altında kalır.
Cevapla
Recep
Şuan baktım, kotalar kalkmamış. Bence rakamlar kalkmış :)
Cevapla
Emrah
Ya bu bir politikadır. Ölümü gösterip sıtmaya razı edecekler her şey planlı merak etmeyin :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.