İnternet

Türk Telekom kotasız tarifeleri açıkladı

Merakla beklenen açıklama yapıldı ve Türk Telekom yeni kotasız internet tarifelerini resmi olarak duyurdu.

Türk Telekom kotasız tarifeleri açıkladı

Türkiye'nin en büyük internet servis sağlayıcısı olan Türk Telekom, yaptığı açıklama ile AKN yani Adil Kullanım Noktası sistemi bulunmayan yeni tarifelerinin detaylarını paylaştı.

Türk Telekom kotasız tarifeleri açıkladı

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile kotaları kaldıracağını duyuran Türk Telekom, şimdi de yeni tarifelerini açıkladı. AKN bulunmayan tarifelerde yüksek rakamlar göze çarpıyor. Ancak yapılan duyuruda detaylar kısmında bu tarifelerin 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olduğu bilgisi yer alıyor. Yani bu tarifeler yılsonuna kadar geçerli olacak, 1 Ocak 2019'dan sonra ise yeni bir tarife gelme ihtimali de var.

Yeni fiyatlar çok pahalı

Türk Telekom'un Lider Kampanya adını verdiği yeni tarifelerde en uygun paket 4 Mbps hızında ve 69 TL olduğu (24 ay taahhüt verirseniz 59 TL) görülüyor. Çok düşük bir hız olan bu paketin halen 20-25 Mbps limitli paketlerle aynı fiyatta olması gözlerden kaçmıyor. En pahalı paket olan 100 Mbps paketin fiyatı ise 346 TL ve 24 ay taahhüt verdiğinizde rakam 336 TL oluyor.

Yeni tarifeler 31 Aralık 2018'e kadar geçerli?

Yeni tarifelerini S, M, L, XL ve XXL gibi isimlerle paylaşan Türk Telekom'un fiyatlarının çok yüksek olduğu görülüyor. Ancak tarife detaylarında yer alan '31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli ibaresi' akıllara yeni yılda yeni tarifelerin gelebilme ihtimali olduğunu da getiriyor. Şimdilik sakin olup, yeni yılı beklemek en mantıklı hareket gibi görünüyor. Tarife detaylarına Türk Telekom internet sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

Kota konusunda hazırladığımız videoyu aşağıda izleyebilirsiniz: 

Siz yeni Türk Telekom paketleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle aşağıda yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
yorum
eski haber türk telerkom fiyatlarda değişiklik yapmayacağını açıkladı yoğun baskı sonunda.)
Cevapla
Emrah Dönmez
Halkina bu kadar düsman halkinda daha cok para almaya calisan baska bir sistem varmi Akk kalktı hersey daha uygun olcak derken milleti daha cok nasil soyalima döndü yazik vallahi yazık
Cevapla
Atilla hilal
Türk Telekom halkı sarı yelek giydirip sokaklara çıkması için provokasyon yapıyor lütfen bu ne idüğü belirsiz katar İsrail abd uşağı firmayı halkı kin ve şiddete meylettirmek suçundan savcılığa toplu suç duyurusunda bulunun
Cevapla
Harun
Ulan bu nasıl iş keşke kota kalkmasaydı 4 mbt hız nedir ya kotayı kaldırdılar ama hızı düşürdüler bide fiyatlara bak yapacağın iş zaten bu olur yazık
Cevapla
Yorumcu
Yeni aya girmeden 2 senelik sözleşme yapın 100 mb interneti 350 yerine 100 e kullanın 2 sene sonrası ☂️.
Cevapla
abdullah
Bu işe devletin bir el atması lazım. İlla şikayet gelsin diye beklemesinler. Bu resmen halka bir küfürdür. 4g yetmez 5g gelsin diyordu Reis. Reis bak gör 5g getirecek şirketlerin nasılda halk düşmanı kesilmiş.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.