İnternet

Turkcell 4.5G Tarifeleri Belli Oldu

Turkcell 4.5G fiyatlarını açıkladı


1Nisan'dan itibaren hayatımıza girecek olan ve uzun süredir merakla beklenen 4.5G dönemi için operatörlerin çalışmaları da tam gaz devam ediyor. Özellikle abonelerin yüksek fiyat ve kota ile ilgili soruları da artık son buluyor. 4.5G döneminin en iddialı operatörü Turkcell tariflerini açıkladı. İşte karşınızda Turkcell 4.5G tarife ve fiyatları.

turkcell-4.5g-tarifeleri.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Turkcell'in yaptığı resmi açıklama ile fiyatlar ve tarifeler şu şekilde belirlendi. Düşük kota ihtiyacı olan aboneler için 2GB, 4GB ve 6 GB olmak üzere 3 farklı paket hazırlandı ve fiyatları ise 39 TL, 49 TL ve 59 TL olarak belirlendi. Yüksek hızı daha yüksek kotalarla kullanmak isteyenler için ise 10 GB seviyesinden başlayıp 50 GB limitine kadar ulaşan paketler mevcut. Bu paketlerin fiyatları ise 79 TL -  149 TL arasında değişmekte.

Turkcell'in bu  tarifelere ek olarak yaptığı bir diğer duyuru da yurtdışına sıklıkla gidenleri yakından ilgilendiriyor. Turkcell aboneleri günlük 9.90 TL bedel karşılığında sahip oldukları paketin tamamını yurtdışında kullanabilecek. 

 
                              
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.