İnternet

Turkcell Superonline müşterisi 1 milyona ulaştı

Turkcell Superonline internet müşterilerinin sayısı 1 milyona ulaştı.

Turkcell Superonline müşterisi 1 milyona ulaştı

Turkcell Superonline, 2008 yılında başladığı fiber yatırımlarla birlikte elde ettiği hızlı büyüme çizgisinde önemli bir aşama olan 1 milyonuncu müşteriye ulaştı.

Turkcell Superonline’ın 1 milyonuncu müşterisi, Kayseri’de yaşayan Ergün Yeşilyurt oldu. Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, İstanbul’daki Genel Müdürlük binasında ağırladığı Ergün Yeşilyurt ve ailesine iki  yıl süreyle ışık hızında 1000 Mbps fiber internet, iPad ve SwissVoice ePure kablosuz ev telefonu hediye etti.

 1402128514_fotograf1.jpg

“Genç ama dinamik oyuncu olarak hızlı büyümeye devam”

Murat Erkan, “Turkcell Superonline, telekomünikasyon gibi yatırımların geç geri dönüş yaptığı bu sektörde  genç bir oyuncu. Genç ama çok dinamik... 2008 yılında başlattığımız fiber yatırımlar ile bugün 14 ilde 1,8 milyon ev ve işyerinin kapısına kadar 1000 Mbps hızında internet hizmeti götürüyoruz. Şimdi 1 milyon müşteriye ulaştığımız bu özel günde, şirketimizin çok kısa sürede ulaştığı bu muazzam ölçeği görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu büyümeyi sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde yönetiyor, geleceğe daha da umutla bakıyoruz. Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında 500 bin fiber internet müşterisine sahip oluşumuzu kutladık. Bu sene birinci çeyrek sonu itibariyle 614 bin fiber internet kullanıcısına sahibiz. Altyapı yatırımını yaptığımız fiber ile müşteri sayısındaki hızlı artışın süreceğine inancımız tam” diye konuştu. 

1402128528_fotograf2.jpg

Hem araştırma hem de kaliteli internet keyfi için hızlı internet olmazsa olmaz

Kayseri Erciyes Üniversitesi İnşaat Teknolojisi Programları bölümünde öğretim görevlisi olan Dr. Ergün Yeşilyurt, alanıyla ilgili dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmek, ilgili yayınlara ulaşmak, videoları izlemek için hızlı ve kaliteli bir internet bağlantısına ihtiyaç duyduğu için Turkcell Superonline’ı tercih etmiş. Güçlü internet altyapısı sayesinde akademisyenlerin dünyanın neresinde bulunduklarından bağımsız olarak her türlü bilgiye erişim şansına sahip olduğunu ifade eden Yeşilyurt, tüm aile fertlerinin aynı bağlantı üzerinden hızlı ve kesintisiz internet keyfi için fiberin şart olduğunu söylüyor. Ayrıca satış temsilcilerinin başarılı sunumunu ve teknik ekiplerin kurulum sırasındaki titizliğini de dile getiren Ergün Yeşilyurt, fibere terfi ettiği için çok memnun olduğunu söylüyor.

1402128544_2-2kucuk.jpg

1402144075_carsamba1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.