İnternet

Turkcell ve Superonline'da internet kesintisi!

Turkcell ve Superonline aboneleri bir süredir internete bağlanamıyor. Konuya ilişkin olarak Turkcell'den son dakika açıklaması geldi.

Turkcell ve Superonline'da internet kesintisi!

Çok sayıda Turkcell ve Superonline abonesi, bir süredir internete bağlanmakta sıkıntı yaşadıklarını sosyal medya hesapları üzerinden yetkililerle paylaşmakta. 

Turkcell ve Superonline'da internet gitti!

Turkcell’de İstanbul gibi büyükşehirler de dahil olmak üzer internet kesintisi yaşanıyor. Bazı bölgelerde kesinti kısa sürse de, İstanbul gibi önemli bölgeler başta olmak üzere birçok şehirde mobil ağlarda ve Superonline'da sıkıntı yaşanıyor. Turkcel Speronline ‘da intenet neden yok merak ediliyor.

Turkcell müşteri hizmetleri, sosyal medyada kendilerine yöneltilen sorulara “Teknik çalışmalar nedeni ile yaşanan kesintiler için özür diler, gün içinde tekrar denemenizi rica ederiz” diye yanıt verdi. Konu hakkında henüz net olarak bir açıklama yapılmış değil.

İnternet aksaklığı konusunda Turkcell yetkililerinin bir açıklama yapması ve sorunun en yakın zamanda giderilmesi bekleniyor. Peki ya siz internet erişimi konusunda bir sıkıntı yaşıyor musunuz? Deneyimlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
İbrahim ÇELİK
Gaziantep şehitkamil ilçesinin kocatepe mahallesinde oturuyorum turcell superonline ev internetim yaklaşık iki haftadır kesilmiş durumda
Cevapla
Doktor1
Turkcell ölmesin diye elektroşok masajı yaparak yeniden canlanıyor
Cevapla
fk
turkcell candir olabilir oyle seyler..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.