İnternet

Twitter'da şehirlere özel TT gündemi geldi!

Twitter günden güne gelişiyor!

Twitter'da şehirlere özel TT gündemi geldi!

2012 ile birlikte popülerliği kat be kat artan Twitter'dan yenilikler ardı arkası kesilmeden gelmeye devam ediyor.  Son gelen yeniliklerden birisi de TT, yani Gündem kısmında oldu.

Twitter'da yeni gelen uygulama ile birlikte Türkiye'nin 3 büyük şehirlerinin (İstanbul, Ankara, İzmir) TT gündemi il'e özel şekilde görüntülenebilecek. Yeni uygulama ile birlikte daha da localleşen TT gündemi ile Twitter'ın kullanıcılarına ne kadar önem verdiğini bir kez daha görmüş olduk.

1332036894_twitter.jpg

Yeniliklerin öncüsü Twitter, karar aldığı bu uygulama ile birlikte çok doğru bir karar verdi diyebiliriz. Şuan için ülkelerin sadece önemli şehirleri ve başkentleri için geçerli olan bu uygulama tüm dünyada globalleşince şehirlerin tamamını kapsayabilecek.

1332037151_twitter.jpg
Twitter'ın resmi Türkçe hesabı @twitter_tr 'den yapılan açıklamayla ülkemizde de şehirlere göre TT'ler artık kullanıldığı açıklanmış oldu. İlk aşamada ülkemizde isterseniz genel olarak Türkiye gündemini, isterseniz Ankara, İstanbul ya da İzmir gündemini takip edebileceğiniz bu uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.