İnternet

Twitter'dan e-posta hizmeti

Twitter'in bu yeni özelliği, kullanıcıların kaçırdıkları gündemi yakalamasına yardımcı olacak.

Twitter'dan e-posta hizmeti

Sosyal ağların e-posta devrini bitirdiği söylense de sosyal ağlar e-posta ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Twitter'ın e-posta hizmetini yaşatacak bir adım attığını söyleyebiliriz.

1337098217_twitter-eposta.jpg

Twitter yaptığı açıklamada, resmi blogundan kullanıcılarına haftalık e-posta servisi yapacaklarını duyurdu. Sosyal ağın yeni hizmetine göre 'trend' olan Tweet'lerini kullanıcılara e-posta ile iletecek. Twitter'in bu yeni özelliği, kullanıcıların kaçırdıkları gündemi yakalamasına yardımcı olacak.

Bu hizmetten faydalanmak isteyenler, Twitter bildirim ayarlarında bulunan 'A weekly digest of Stories & Tweets from my network' seçeneğine tıklaması gerekiyor. Bu hizmet tüm dünyada kullanıma açıldı.

Bu servis hizmetinde e-posta adresine gelen haftanın Tweet'lerini retweet etmek ve favorilere eklemekte mümkün olacak. Blog yazısında haftanın hangi günü e-posta servisi yapılacağına dair herhangi bir bilgi verilmedi.

Bu servis ile e-pota devrinin bitmediği ve her alanda kullanım ihtiyacı olduğu kanıtlanıyor. E-postayı sosyal ağların bitirdiği düşünülüyordu bir sosyal ağın bu servisi kullanması bu fikri çürütüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.