İnternet

Twitter'dan kredi başvurusu!

Denizbank'ın geliştirdiği yeni sistem ile birlikte Twitter üzerinden başvuru yapılabilecek!

Twitter'dan kredi başvurusu!

Son zamanlarda hayatımızdaki yeri ve önemi son derece artan sosyal ağlarla ilgili gelişmeler gelmeye devam ediyor. Bir çok devlet dairesi ve kurumların vazgeçilmez adresi Twitter bu konuda oldukça hızlı ilerlemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Denizbank bankalar arasında bir ilke daha imza atarak Twitter'dan kredi dönemini resmen başlattı. Türkiye'nin en seçkin bankaları arasında yer alan Denizbank bundan sonra Twitter üzerinden “direct message” ile kredi başvurularını değerlendirmeye alıp kabul edecek!

1340117698_665x300-copy.jpg
Hatırlayacak olursanız Denizbank bundan bir önceki sosyal ağ hamlesinde Facebook üzerinden bir hesap açarak Facebook bankacılığını aktif etmiş, Denizbank müşterilerine sosyal ağ üzerinden de hizmet sunmaya başlamıştı. Sosyal ağlar üzerine geliştirdiği ikinci projesi olan Twitter ile birlikte alınan kredi başvurularına oldukça yoğun bir ilgi de peşi sıra geldi.

“Direct Message” ile yapılan başvurulara cep telefonlarına onay kodu gönderilmesi ile başvurular kabul edilecek. Yapılan başvurulara en kısa zaman dönülecek. onuyla ilgili açıklama yapan DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelik şunları söyledi:

1340197908_adsiz.jpg
“Günümüzde dağıtım kanalları önemli bir değişim geçiriyor ve yepyeni kanallar hayatımıza giriyor. ATM’lerimizde neredeyse kartlı/kartsız her işlem yapılırken, internet bankacılığı hizmetinin sınırları günlük bankacılık işlemlerinin dışına taşmış durumda. DenizBank olarak sürekli zirvede yarışabilmenin altın kurallarından birinin inovasyon, diğerinin ise yeni teknoloji ve platformlara adaptasyon olduğuna inanıyoruz."

"Yeni dijital çağ ile DenizBank, müşterisi neredeyse oraya hizmet götürmeyi hedefliyor. Twitter da bu mecralardan biri olduğu için, bu alanda yepyeni bir hizmet başlattık. Teknolojideki son yenilikleri bankacılık sektörüyle her zaman ilk tanıştıran bankamızın yenilikleri devam edecek.” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.