İnternet

UnoDNS ile izleyemediğiniz kanal kalmasın!

Netflix, Hulu gibi belirli ülkelere yayın yapan kanalları bu program ile izleyebilirsiniz.

UnoDNS ile izleyemediğiniz kanal kalmasın!

Dünyaca ünlü kanalları izlemek için artık ABD'de yaşamanız gerekmiyor. UnoDNS sayesinde binlerce kanalı Türkiye'den izleyebilirsiniz. 

Unotelly sadece standart bir DNS ağı değil. UnoDNS sayesinde Netflix, Hulu gibi bir çok kanala ulaşabilirsiniz. Bir DNS servisi kullanmadan önce neye bakarsınız? Tabi ki paket aktarım hızına ve kalitesine. Standart bir DNS ağıyla hız testi yapıldığında çok düşük kalitede olduğunu görebilirsiniz. Fakat aynı testi UnoDNS ile yaptığınızda oldukça hızlı bir sonuç alacaksınız. 

1374568069_image.jpg

UnoDNS'in kurulumu gerçekten çok kolay. Siteye üye olduğunuz zaman hangi işletim sistemini kullanıyorsanız size desteğini veriyor. Unotelly MAC,Linux,Windows,Xbox  ve tüm mobil platformları destekliyor.

1374568198_image3.jpg

DNS servisi denince akla gelmesi gerekenlerden bir tanesi de güvenliktir. UnoDNS, bu tür tehlikelere karşı sizi koruyor. DNS servislerinde genellikle olmayan bir alan adına girmeye çalıştığınızda DNS sağlayıcınızın ana sayfasına gidersiniz. Buna DNS Poisoning denir. Siz farkında olmadan DDOS saldırıları için kullanılıyor olabilirsiniz. UnoDNS sizi bunlara karşı koruyor. Sunduğu üstün hız ve güvenlikle Unotelly tercih edebileceğiniz en iyi DNS servislerinden bir tanesi

UnoDNS'i 8 günlüğüne ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. 

Premium üyelik fiyatı ise: sadece aylık 3,99$

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.