İnternet

Usabilla Discover tasarımcılar için geliyor!

Usabilla Discover Pinterest'e rakip olacak!


Kullanıcı deneyimleri doğrultusunda geliştirici ve tasarımcılar için gelen Usabilla Discover uygulaması yeni tasarımları ve projeleri bir araya getiriyor. Büyük firmalarla küçük bünyeleri birleştiren uygulama Dribble ve Pinterest gibi bu alandaki en iyi sitelerden daha fazlasını sunacak.

Web geliştiricileri tasarımlarını yayınlamanın yanında diğerlerinden de ilham alarak kendi kullanıcı ara yüzlerini HTML ile tasarlayarak kütüphaneye katkıda bulunabilirler. Ürün ayrıca düşüncelere de yer veriyor. Tasarım meraklıları için paylaşılan içerikler olumlu ya da olumsuz düşüncelerle geri besleme mekanizmasına sahip.

1344340069_usabilla-discover-bookmarklet1.png

Böylece tasarımcılar kimler tarafından beğenildiği hangi yönlerinin beğenilmediğini tüm Web alemi çapında farklı gözlerden bakma imkanına sahip oluyor. Yer imlerine ekleme, ücretsiz abonelik, davetiye istekleri gibi bir çok etkinlik de bulunuyor.

1344340130_screen-shot-2012-01-06-at-4.37.50-pm-520x245.png

Ücretsiz abonelik sistemi sadece sınırlı sayıda üyeler için geçerli oluyor. Bunun için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. TNWROCKS kodunu kullanarak giren ilk 250 kişi bedava üye olma şansını yakalıyor.

1344340170_usabilla-discover-home-520x520.png

Twitter ve Facebook hesaplarıyla da bağlantılı çalışan sistem şimdiden ilgi görmeye başladı diyebiliriz. Usabilla'nın Ocak ayında aktive olmasını bekliyoruz. Unutmayın, TNWROCKS kodu ile giren sadece ilk 250 kişiye ücretsiz olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.