İnternet

Web sitenizi Facebook'a bağlayın.

Sitenize üye olmadan konuların altında yorum yapılmasını istiyorsanız bu tam size göre bir şey... İlk cümle konuya tamamen açıklık getirsin istedim. "Sadece bu işe mi yarar?" derseniz, o da sizin hayal gücünüze kalmış...


1.     http://www.facebook.com/developers/createapp.php adresine girerek bir uygulama oluşturuyorsunuz.
2.     Resimde gördüğünüz gibi istenilen alanlardan 2 tanesini doldurmanız gerekiyor. Ardından açılan uygulama sayfamızda API Anahtar ( API Key )'ı kullanacağımız için o sayfa açık kalsın.
3. Sayfamızın en üstüne aşağıdaki kodu ekliyoruz. Facebook ile ilgili kısmı görüyorsunuz zaten.4. Sıradaki kodu taglarının arasına gelecek şekilde yapıştırın. Daha belirgin olması için resimde de öyle gösterdim.5.     Bir sonraki kodu düzenlerken Uygulamanızın API Anahtarını yazmayı unutmayın. Peki yanındaki "xd_receiver.html" dosyası ne? Aslında oraya hiç girmeden o dosyayı ben size vereyim, siz index dosyanızın yanına ekleyin. Ya da URL şeklinde yazarsanız daha iyi olur. Örn; "http://www.bekirdursun.com.tr/xd_receiver.html" gibi...Ve sonuçlar:

Giriş Butonu için;
Profil Resmi için;
Ad Soyad için;
Live Stream Box için (YOUR_APPLICATION_ID kısmı uygulama rehberinizde API Anahtarının hemen üstünde yer almaktadır. );Yorum Kutusu için;
Hayran Sayfanız için (YOUR_PAGE_ID kısmı hayran sayfanızın ID?si oluyor. );


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.