İnternet

Windows Phone 8 için Facebook beta

Geliştirilmiş bildirimler ve daha fazlası


Facebook'un Windows Phone 8 cihazlar için gelecek olan yeni versiyonu için bir beta sürümü yayınlandı. Windows Phone 8 için 5.2.0.3 versiyonu Windows Phone Store'dan yayınlandı. 0.0.0.1 seviyesinde bir güncelleme görüyorsanız anlarız ki önemli bir şey değil ancak büyük güncellemenin 5.2'den geçiş olarak yakında markette olacağı söylentileri bulunuyor.


Facebook'un mobil cihazlar köklü değişiklikler düşündüğü belirtiliyor. Windows Phone 8 için yayınlanan beta sürümü ise daha hızlı bildirimler, Facebook chat'ten gelişmeler, önem sıralı listeler, önem sırasına göre chat, gruplar, sayfalar ve resim albümleri, performans geliştirmeler, mesajlaşmada gelişmeler ve ek diller sunuyor.

1385951247_fbbeta.png
0.0.0.2'den 0.0.0.3'e geçiş dışında 5.2.x.x'den yeni güncellemenin bu ay gelmesi bekleniyor. Siz de akıllı telefonunuzda böyle bir güncellemeyi aldığınızda düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
1385951264_3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.