İnternet

Yandex'ten Üniversite rehberi hizmetinizde!

Yandex yeniliklerine bir yenisini daha kattı!

Yandex'ten Üniversite rehberi hizmetinizde!

Dünyanın en iyi arama motoru Google'a tabiri caiz ise kafa tutarak bir çok ülkede piyasaya giriş yapan Yandex iddialı bir şekilde ilerlemesine devam ediyor. Son zamanlarda Türkiye'de yaptığı yeniliklerine birisini daha ekledi.

Yandex bu sefer Üniversite öğrencilerinin yanında, onlara hizmet sunuyor. Yeni hizmeti kapsamında Üniversite rehberi ile karşımıza çıkıyor.  Yandex'in yeni hizmeti, üniversite öğrenci adaylarının tercihlerini kolaylaşıtıracak.

1335430265_asdfasda1335424620.jpg

Bu hizmete baktığımızda bir kitapçık karşımıza çıkıyor, içerikte Türkiye'de yer alan bütün üniversiteler yer alıyor. Üniversiteye yerleşmeyi düşünen öğrenciler için  yandex hizmeti sayesinde istedikleri bölümlerin puanlarını, puan türlerini ve okulların iletişim bilgilerini kolaylıkla ulaşabileceği bir rehber olarak eşlik ediyor.

Hizmete ulaşmak için: http://uni.yandex.com.tr/

*Çok yüksek bir kapsam geçerliliğine sahip olan Yandex'in yeni üniversite rehberi hizmeti gideceğiniz şehir hakkından tutun da üniversitenin tüm bölümlerine kadar detaylı bilgiler alabilirsiniz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.