İnternet

YouTube'dan bir güncelleme daha geliyor!

Ara yüzünü değiştiren YouTube artık daha fonksiyonel.


YouTube uzun bir aradan sonra geçtiğimiz yıl kullanıcı ara yüzünü değiştirerek videoları düzenlemek için bazı ek seçenekler tanıtmıştı. YouTube'a gelen bu özellikler ve yenilikler ile videolarınızı düzenlemeniz artık daha kolay hale geliyor.

Movie Maker programını kullanmışsanız bu yeni ara yüze alışmanız çok kolay olacak. Videolara eklediğiniz efektleri hızlandırılmış bir şekilde videonuz üzerinde test edebiliyorsunuz. Böylece uygun filtreyi seçmeniz kolaylaşıyor. Videolara gelen bu yeni düzenlemenin geliştirilmesiyle kısa zamanda daha şık ve kullanışlı bir YouTube ile karşılaşacağımızı söyleyebiliriz.

1344592785_ytedit450.jpg

Kullanıcılara dağıtılmaya başlayan özellik henüz sizin için aktif değilse biraz beklemeniz yeterli olacak, çok yakında aktive edilecektir. Video düzenleme yapabildiğiniz sistemde birden fazla videoyu birleştirme gibi seçenekler de olursa daha iyi olacağı söylenebilir. Geleneksel video düzenleme programları YouTube'un gölgesinde kalacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.