İnternet

YouTube'un en çok izlenen videosu artık Gangnam Style değil!

Gangnam Style şarkısı ile YouTube'da en çok izlenme sayısına sahip olan PSY, bu liderliğini bir başka kişiye kaptırdı. İşte YouTube'un en çok izlenen yeni videosu!


PSYGangnam Style şarkısı ile YouTube'da rekordan rekora koşmuştu. Bir ara 7'den 70'e herkesin dilinde olan Gangnam Style şarkısı, artık YouTube'un en çok izlenen videosu unvanını kaybetti. 2.896.108.108 gibi ütopik bir görüntüleme sayısına sahip olan PSY - Gangnam Style bu rekoru Wiz Khalifa'ya kaptırdı.

Wiz Khalifa'nın The Fate of the Furious filmi için bestelediği ve Paul Walker'a ithafen olan See You Again şarkısı YouTube'da 2.902.206.714 görüntüleme sayısına sahip oldu. Gangnam Style ile See You Again arasında yaklaşk olarak 6.098.606 görüntülenme sayısı farkı bulunuyor. 

Ancak PSY hayran sayısı ile Wiz Khalifa hayran sayısını karşılaştıracak olursak, kapanması güç olan bu fark kısa süre içerisinde PSY üstünlüğü ile kapanabilir. Bakalım ilerleyen günlerde YouTube'un en çok izlen videosu yine el değiştirecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.