Güncel

CES Unveiled etkinliğinde neler oldu? (Video)

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES bünyesinde düzenlenen CES Unveiled etkinliğine katıldık ve birçok ilginç girişimi yerinde görme fırsatı elde ettik. İşte bu girişimler.

CES Unveiled etkinliğinde neler oldu? (Video)

Tüketici Elektroniği Fuarı CES, 8-11 Ocak 2019 tarihleri arasında ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenleniyor. Fuarın en önemli özelliklerinden biri girişimlere destek vermesi. Ayrıca fuarda öne çıkan teknolojiler o yıl karşımıza çıkabilecek yenilikler konusunda ipuçları da veriyor, 

CES Unveiled etkinliğine katıldık (video)

Fuarın açılmasından önce düzenlenen Unveiled etkinliği, basına özel olarak yapılan bir nevi ön gösterim. Fuara katılan irili ufaklı ürün ve hizmetlere sahip girişimlerin ürünlerini serbestçe sergileme imkanı verilen Unvelied etkinliğinde yüzlerce farklı girişimin çözümlerini yerinde görme imkanı bulduk. 

Elbette hepsini buradan sizlerle paylaşmamız zor ama bir kısmını aşağıdaki videomuzda görebilirsiniz. İşte CES Unveiled etkinliği ve fuarda görebileceğimiz yenilikler: 

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi özel sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.