İş Birliği

600 TL'lik kablosuz kulaklık 137 TL'ye satılıyor

Kablosuz kulaklıklar artık büyük bir trend haline geldi. Yeni bir kablosuz kulaklık modeli almayı düşünüyorsanız sizlere harika bir haberimiz var. Teknolojioku & Hepsiburada iş birliği kapsamında sizlere 137 TL'ye satılan kablosuz kulaklığı tanıtacağız. İşte detaylar...

600 TL'lik kablosuz kulaklık 137 TL'ye satılıyor

Kablolu kulaklık dönemi artık yavaş yavaş sona eriyor. Son birkaç yıldır kablosuz kulaklıklara olan talep hızlı bir şekilde artıyor. Gerek kulak içi, gerekse de kulak üstü kulaklıklar yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandığını görüyoruz. Elbette bu noktada bizler için önemli olan unsur bu teknoloji harikası cihazları kaç TL’ye satın alabileceğimiz.

Bazı telefon üreticileri, telefon kutusunda dahi kablosuz kulaklığa yer verir oldu. Bunun dışında telefon içeriğinde kulaklığa yer vermeyen üreticilerin sayısı da bir hayli fazla. Çok uygun fiyatlara kablosuz kulaklıklar edinmek mümkün. Hatta doğru zamanı beklediğinizde normalin çok altı fiyatlara da kablosuz kulaklıklar almanız mümkün oluyor.

Sizler için önereceğimiz ürün ise kulaklık sektöründeki önemli isimlerden biri olan True E6S modeli. Normal şartlarda bu modeli 150 TL’nin altına fiyatlara satın almanız çok da mümkün değil. Çünkü 150 TL altına bırakın kablosuz kulaklığı, kablolu kulaklık bulmanız bile hayli zor olabiliyor.

Şarj göstergesi mevcut

True E6S kablosuz kulaklık ile telefonunuzdan harika bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Bluetooth 5.0 özelliğiyle telefon ya da benzeri bir cihaza bağlanmadan da şarkılarınızı direkt olarak dinleyebilirsiniz. Şarj göstergeli Bluetooth kulaklık olan True E6S'le her an şarjınızı kontrol edebiliriniz.

600 TL'den 136 TL'ye düştü

Piyasada 600 TL olan bu kulaklığın fiyatı kısa süreliğine 136 TL’ye kadar düşmüş durumda. Eğer yeni bir kablosuz kulaklığa ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Ömer
Güzel reklam yapmışsınız
Cevapla
cumhur
omaygat Harbi 600 TL'denmi Düşmüş :D
Cevapla
Huseyin
Baya 600 tlymis
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.