Çinli akıllı bileklik üreticisi Türkiye fiyatlarını indirdi! 188 TL’ye akıllı bileklik!

Artık akıllı bileklikler herkes için vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi. Eğer sizin de hala bir akıllı bilekliğiniz yoksa, sadece 188 TL’ye bir tane edinebilirsiniz. İşte tüm detaylar.

Çinli akıllı bileklik üreticisi Türkiye fiyatlarını indirdi! 188 TL’ye akıllı bileklik!

Türkiye’de uzun süredir akıllı bileklik pazarında boy gösteren markalardan GLR, ülkemize özel bir fiyat politikası uyguluyor. Çinli üreticinin akıllı bileklikleri genel anlamda dış pazarda pahalı olsa da ülkemizde görece uygun fiyatlardan satışa sunuluyor. Aynı GLR M4 modelinde olduğu gibi. Bu modelin fiyatı hali hazırda 188 TL’ye kadar düşmüş durumda. Hemen belirtelim, aşağıda bu bilekliğin satış linkini sizlerle paylaşacağız. Fakat öncesinde biraz özelliklerden bahsetmek istiyoruz. Böylece ihtiyaçlarınızı karşılayıp, karşılamayacağı konusunda da fikir sahibi olabilirsiniz.

GLR M4 tasarım anlamında Mi Band modelleriyle aynı çizgide yer alıyor. Akıllı bileklikte adım sayar, kalp ritmi ölçme, yakılan kaloriyi gösterme, aramaları ve bildirimleri takip etme gibi özellikler mevcut. Bileklikte yer alan titreşim modülü sayesinde gelen bildirimlerden anlık olarak haberdar olabiliyorsunuz.

Çinli akıllı bileklik üreticisi Türkiye fiyatlarını indirdi! 188 TL’ye akıllı bileklik!

IP67 sertifikası ile gelen akıllı bileklik suya ve toza karşı oldukça dayanıklı. Yani bilekliği suyla temas edeceğiniz zamanlarda çıkarmanıza gerek yok.

Antrenman modları sayesinde, hem kalp atış hızınızı anlık olarak takip edebilir, hem de yürüdüğünüz yolu, yaktığınız kaloriyi öğrenebilirsiniz. Kısacası bu uygun fiyatlı bileklik, genel anlamda beklentileri karşılayabilecek özelliklere sahip diyebiliriz.

Hem Android, hem de iOS cihazlarla uyumlu olan GLR M4, hali hazırda 188 TL gibi uygun bir fiyattan satılıyor. BİM, A101 gibi zincir marketlere gelen no name bilekliklerin bile 300 TL’ye satıldığı bir dönemde, GLR M4’ü bu fiyattan almak hayli makul görünüyor.

Dilerseniz aşağıdan ürünün satış sayfasına da göz atabilirsiniz.

GLR M4 akıllı bileklik satış sayfası için tıklayın