Çinli robot süpürge devi Türkiye pazarına girdi, bedavadan biraz pahalıya robot süpürge satıyorlar

Çin’in önde gelen teknoloji markalarından biri olan Lydsto, sonunda Türkiye pazarına giriş yaptı. Şimdilik genel anlamda online satış platformları üzerinden ürünlerini satan marka, sunduğu fiyatlarla bir anda ilgi odağı olmayı başardı.

Çinli robot süpürge devi Türkiye pazarına girdi, bedavadan biraz pahalıya robot süpürge satıyorlar

Genel olarak robot süpürge fiyatları 15.000 TL dolaylarından başlıyor. Özellikle sektörde hakimiyetini hissettiren Xiaomi gibi isimler fiyat skalasını yukarılara taşıdı. Bu noktada Çinli robot süpürge devi tüm dikkatleri üzerine çekecek bir fiyatla pazara giriş yaptı. Lydsto’nun G1 akıllı robot süpürge modeli ülkemizde sadece 5.500 TL’den satılıyor. Üstelik bu robot süpürgede mop yani paspas özelliği de var.

Çinli robot süpürge devi Türkiye pazarına girdi, sadece 5.500 TL’ye robot süpürge satıyorlar

3300 pa emiş gücüne sahip olan robot süpürge, rakiplerine nazaran daha güçlü bir performans sunuyor. 0.35 lt toz kapasitesine sahip olan Lydsto G1, tek şarjla 120 dakika boyunca rahat bir şekilde çalışıyor.

Haritalandırma özelliğine de sahip olan robot süpürgeyi, telefonunuz üzerindeki uygulamadan rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz.

2.5 saatte tam şarja ulaşan robot süpürge 20mm’ye kadar olan engelleri de rahatlıkla aşabiliyor.

İşin en güzel yanı bu robot süpürgenin fiyatının 5.500 TL’nin de altında olması. Normal şartlarda benzer özelliklere sahip robot süpürgeler 15.000 TL civarıdna fiyatlardan satılıyor. Dilerseniz aşağıdan Lydsto’nun indirimli satış sayfasına göz atabilirsiniz.

Lydsto G1’in indirimli satış sayfası için tıklayın

Şunu da dip not olarak hatırlatalım. Çinli devin bu ucuz fiyat politikasını uzun süre devam ettirmesi çok da olası görünmüyor. Üstelik ürünü satın alanların yüksek oranda memnuniyet duymaları da göz ardı edilmemeli. En azından yorumlar bu yönde.

Bu içerik HepsiBurada işbirliği ile üretilmiştir.