Samsung 4K Smart Cyrstal ekran teknolojili televizyonunun fiyatını düşürdü, bu fiyata bedava

Televizyon sektöründeki önemli isimlerden biri olan Samsung, 4K çözünürlüğündeki Smart Cyrstal LED TV modelini önemli oranda düşürdü.

Samsung 4K Smart Cyrstal ekran teknolojili televizyonunun fiyatını düşürdü, bu fiyata bedava

Piyasadaki rakiplerinin fiyatları düşürmesiyle birlikte Samsung da televizyon fiyatlarını önemli oranda düşürmek zorunda kaldı.

Bilindiği üzere Samsung ve LG, genel olarak TV sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Bu iki Güney Koreli dev, fiyat olarak da rakiplerinin üzerinde bir ortalamaya sahip.

Bu açıdan bakıldığında Samsung ve LG modellerinin pahalı olduğu zaten biliniyor. Fakat son dönemde Samsung da fiyatlarını düşürmek zorunda kaldı.

Samsung 4K Smart Cyrstal ekran teknolojili televizyonunun fiyatını düşürdü, bu fiyata bedava

Özellikle Türkiye’deki televizyon sektöründe Çinli ve yerli markalar bir fiyat yarışı içerisine girmiş durumdalar. İşin iyi yanı ise televizyonların genel anlamda görüntü kalitesi anlamında ortalamanın üzerinde performans veriyor olmaları.

Samsung’un satışları düşmeye başlayınca Güney Koreli dev de Türkiye fiyatlarını indirdi. Hali hazırda Samsung’un 55CU8000 55" 138 Ekran Uydu Alıcılı Crystal 4K Ultra HD Smart LED TV modeli Vestel, Arçelik, TCL gibi uygun fiyata televizyon satan markalarla rekabet edebilecek düzeye indirilmiş durumda.

Bu noktada Samsung’un en büyük avantajı ise televizyonunda Crystal 4K teknolojisini sunuyor olması. Bu teknoloji normal bir 4K modele göre çok daha net bir görüntü sunuyor.

Dilerseniz Samsung’un indirimli fiyata sattığı TV modeline buradan göz atabilirsiniz.

Bu televizyonun hali hazırda stoklarla sınırlı olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Eğer yeni bir televizyon alma düşünceniz varsa, Samsung’un 4K Cyrstal teknolojisine sahip bu televizyonu almanızı tavsiye ederiz. Özellikle de Euro 2024 zamanı oldukça iyi bir fırsat diyebiliriz.

Bu içerik HepsiBurada işbirliğiyle oluşturulmuştur.