Çinli üretici tablet fiyatını 1500 TL’nin de altına çekti; kısa süreli fırsat

Artık her eve bir tabletin şart olduğunu biliyoruz. Tabletlerin genel ortalama fiyatı 5 bin TL’den başlıyor. Fakat Çinli dev üretici ülkemizde sattığı tabletin fiyatını 1500 TL’nin de altına çekti. İşte haberimizin detayları…

Çinli üretici tablet fiyatını 1500 TL’nin de altına çekti; kısa süreli fırsat

Tabletler, akıllı telefonlar gibi herkes için temel bir ihtiyaç haline geliyor. Özellikle evde bir çocuk varsa tabletin olması da mutlaka şart. Elbette insanlar tabletler için yüksek meblağlar ödemek istemiyorlar. Çünkü tabletlerin kullanımı telefonlara nazaran daha sınırlı. Sonuçta evden dışarı çıktığımızda mutlaka tabletimizi de yanımıza alalım demiyoruz.

Tabletler daha ziyade evde otururken, ayaklarımızı uzatırken alıp kullanabileceğimiz, dizi ve benzeri içerikleri daha rahat izleyebileceğimiz, elbette oyun oynayabileceğimiz ve küçük çocuklara vakit geçirmeleri için verebileceğimiz cihazlar.

Bu bağlamda Çin’in en büyük tablet üreticilerinden biri olan Elephone ülkemizde sattığı tabletinin fiyatını 1500 TL’ye kadar düşürmüş durumda.

Çinli üretici tablet fiyatını 1500 TL’nin de altına çekti; kısa süreli fırsat

Bu tabletle tüm oyunları indirip oynayabilir ve tüm dizi, filmlerinizi daha büyük ekranda rahatlıkla takip edebilirsiniz. Özellikle çocukların eline verip aman cihazın başına bişey gelmesin diye düşünmek istemiyorsanız bu uygun fiyatlı tableti kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu tablet şu anda 2 kilo kıyma parasına satılıyor. Dilerseniz aşağıdan bu tabletin satış sayfasına göz atabilirsiniz. Dip not olarak hatırlatalım. Bu fiyat sınırlı sayıda ürün için geçerli olduğundan ötürü siz tıkladığında ürün satıştan kalkmış ya da fiyatı artmış olabilir. Lakin biz bu içeriği girdiğimizde tabletin fiyatı 1500 TL’nin de altındaydı.

Fiyatı 1500 TL’nin altına düşen tablet için tıklayın