Diğer dikey süpürgeleri unutun, Bosch çok daha iyisini yok fiyatına satıyor

Dikey süpürge pazarında işler gitgide kızışmaya başladı. Dyson’ın öncülük ettiği pazarda Bosch ve Philips gibi isimler daha iyi süpürgeleri daha ucuz fiyatlardan satmaya başladı.

Diğer dikey süpürgeleri unutun, Bosch çok daha iyisini yok fiyatına satıyor

Dikey süpürge denildiğinde pek çok kişinin aklına ilk olarak Dyson gelecektir. Dyson bilindiği üzere kablosuz dikey süpürge modeller ile pazarı domine etmeyi başardı. Hatta dikey süpürgeler, eski klasik süpürgelerin de geri plana itilmesine zemin hazırladı.

Dyson her ne kadar popüler bir marka olsa da fiyat tarafında rakiplerine oranla uçuk etiketlerle karşımıza çıkıyor. Öyle ki Dyson’un en eski modeli bile rakilerinin en yeni modellerinden pahalıya satılıyor. İşte bu saçma bir durum.

Dyson’ı falan unutun, Bosch çok daha iyisini yok fiyatına satıyor

Bosch’un BCS 711XXL  model numaralı süpürgesi yetenekleri ve gücüyle rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. 559 değerlendirme de 5 üzerinden 4.7 puan alan BCS 711XXL, genel anlamda beklentileri karşılayan bir model. 5 saat içerisinde şarj olan dikey süpürge, tek şarjla 40 dakika boyunca çalışabiliyor.

Hepa ve siklon filtreye de sahip olan süpürge hali hazırda bazı e-ticaret sitelerinde büyük indirimlerle satılmakta. Dilerseniz aşağıdaki linkten bu indirimli fiyata göz atabilirsiniz.

İndirimli Bosch BCS 711XXL satış sayfası için tıklayın

Dip not olarak şunu da belirtelim. Üye girişi yaptığınızda adınıza tanımlanmış indirim kuponları karşınıza çıkabilir. Böylece süpürgenin fiyatı daha da uyguna gelecektir.

Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.