Philips kahve makinelerinde müthiş indirim, evinizi Starbucks’a çevirin

Artık her evde bir kahve makinesi görmek mümkün. Eğer hala sizin evinizde yoksa Philips kahve makinelerindeki bu indirimleri kaçırmayın.

Philips kahve makinelerinde müthiş indirim, evinizi Starbucks’a çevirin

Son dönemde kahve makinelerinin hayli trend olduğunu söyleyebiliriz. Genele baktığımızda pek çok kişi filtre kahve makinelerini tercih etse de gelişmiş 20 çeşide kadar kahve yapan makineleri tercih edenlerin sayısı da bir hayli fazla.

Bu tarz makineler özellikle pandemi döneminde çok popüler olmuştu. Kahve tutkunu insanlar o dönemde Starbucks ve benzeri yerlere gidemedikleri için kahvelerini evlerinde kendileri yaptılar.

Nitekim o dönemden sonra da bu makinelere olan ilgi katlanarak arttı. Üstelik model yelpazesinin genişlemesiyle birlikte fiyatlar da hayli uygun seviyelere geriledi. Şu anda bu makineleri hayli ucuz fiyatlara alabiliyorsunuz. Elbette tercih ettiğiniz modele göre fiyatlar 25.000 TL’ye kadar yükseliyor. Lakin bu kadar uçmaya gerek yok.

Hali hazırda ev tipi kahve makinelerinde sektör lideri olan Philips bazı serilerinde fiyatları düşürdü. Bu seriler genel itibariyle Philips’in en çok satan modellerinden oluşuyor. Bu modellerde iri kahve çekirdeklerini çekerek, dilediğiniz kahveyi oluşturabiliyorsunuz. Üstelik kullanımı ve temizlemesi çok kolay.

Hali hazırda bu makinelerin fiyatları normale oranla bir tık daha uygun seviyelerde. Eğer siz de evinize yeni bir kahve makinesi almayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İndirimli Philips kahve makinelerine göz atmak için tıklayın

*Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.