Dyson Airwrap fiyatı düştü, kaçıran üzülür

Son dönemde özellikle kadınlar arasında hayli popüler olan Dyson Airwrap düşen fiyatıyla gündemde.

Dyson Airwrap fiyatı düştü, kaçıran üzülür

Dyson son olarak saç şekillendiriciler pazarına da dahil olmuştu. Bu pazarda pek çok isim olmasına rağmen Dyson’ın sunduğu yeni teknolojiler kadınların favorisi olmayı başardı.

Dyson Airwrap, alışılmışın dışındaki tasarımının yanı sıra, yanında gelen başlıklar sayesinde pek çok işlevi aynı anda gerçekleştirebiliyor. Zaten bu sebepten ötürü de kısa sürede kadınlar arasında çok popüler oldu.

Özellikle son dönemde kadınlar arasında Dyson Airwrap büyük bir trend olarak karşımıza çıktı. Pek çok kadın eşinden ya da sevgilisinden hediye olarak Dyson’ın yeni nesil saç şekillendiricisini talep etti.

Dyson Airwrap fiyatı düştü, kaçıran üzülür

İlk satışa sunulduğunda fiyatı 10.000 TL civarında olan ürün, diğer tüm teknoloji ürünleri gibi enflasyondan etkilendi ve fiyatı neredeyse üçe katlandı. Bir dönem Airwrap’ın fiyatı stok sıkıntılarından ötürü 25.000 TL’ye kadar çıkmıştı. Fakat şimdilerde fiyat seviyesinin biraz daha uyguna geldiğini görüyoruz.

Dilerseniz indirimli Dyson Airwrap satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Dip not olarak hatırlatmamız gerekiyor. Üye girişi yaptığınızda adınıza tanımlı bazı indirim kuponları çıkabilir. Bu indirim kuponları sayesinde bu ürünü çok daha ucuza satın alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli kampanyalar sayesinde taksitli bir şekilde bu ürünü diğer satış noktalarından çok daha ucuza alabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Bu içerik HepsiBurada işbirliği ile üretilmiştir.