Regal klima fiyatları için resti çekti, bundan ucuza kimse satamaz

Türkiye’de ucuz beyaz eşya denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Regal klima fiyatlarını adeta dibe vurdurdu.

Regal klima fiyatları için resti çekti, bundan ucuza kimse satamaz

Yaz sıcakları kendisini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Fakat bunlar daha iyi günlerimiz. Önümüzdeki günler klima ya da soğutma sistemi olmayanlar için çok zor geçecek. Çünkü yurdun genelinde sıcaklıklar mevsim normallerinin 5 – 7 derece üzerinde seyretmeye başlayacak.

Eğer hala evinize klima taktırmadıysanız tam da size göre bir haberimiz var. Türkiye’de ucuz beyaz eşya denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Regal, 12.000 BTU’luk klima modelinin fiyatını adeta dibe vurdurdu.

Regal klima fiyatları için resti çekti, bundan ucuza kimse satamaz

Normal şartlarda Regal’in 12.000 BTU’luk klima modelinin fiyatına 9.000 BTU’luk bir klima bile alınmıyor. Fakat Regal, A++ enerji seviyesindeki inverter klima modelini adeta yok parasına satıyor.

Bu klimanın en önemli özelliklerinden bir tanesi hızlı soğutma ve hızlı ısıtma teknolojilerini desteklemesi. Yani klimayı çalıştırdığınız anda soğuk havayı üflemeye başlıyor. Nem alma, tasarruf modu, uyku modu, turbo modu gibi güncel teknolojileri de bünyesinde barındıran model, şu anda fiyat performans açısından rakipsiz görünüyor.

Hali hazırda 348 müşteri yorumu bulunan klimanın ortalama puanı ise 5 üzerinden 4,6. Rakipleri ile karşılaştırdığımızda bu ortalamanın hayli yüksek olduğunu belirtebiliriz.

Dilerseniz Regal’in indirimli klima modelinin satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Klimayı satın aldıktan sonra Regal servisini arayarak kurulumunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullanıcı yorumlarına göre bu klima 100 metrekarelik bir evi, kapılar açık kalması şartıyla hızlı bir şekilde serinletebiliyor. Eğer eviniz genişse 12.000 BTU’luk bu klima fazlasıyla işinizi görecektir.