En popüler konuşan çay makinasının fiyatı düştü, bu paraya dışarıda bir bardak çay veriyorlar

Günlük rutinlerimizden biri olan çay, artık konuşan makinalarla yapılıyor. Şimdi ise bu makinaların fiyatı da düşmüş durumda.

En popüler konuşan çay makinasının fiyatı düştü, bu paraya dışarıda bir bardak çay veriyorlar

Çay bizler için vazgeçilmez bir unsur. Dünyadaki çay tüketimine bakıldığında Türkiye ve İngiltere genel olarak zirvede yer alıyor. Elbette İngiltere’deki çay kültürü bize göre biraz daha farklı. Zira onlar çayı şekersiz ve sütle tüketiyorlar.

Bizde ise çay genelde şekerle ve su ile karıştırılarak tüketiliyor. Son dönemde çay demleme tarafında da alışkanlıklarımız değişti. Artık teknolojinin sayesinde çay demlemek çok daha basit bir hal aldı.

Son dönemde konuşan çay demleme makinaları hayli popüler oldu. Bu makinalar suyunuzun kaynadığını, çayınızı demlemeniz gerektiğini ve çayınızın demlendiğini size haber verebiliyor.

En popüler konuşan çay makinasının fiyatı düştü, bu paraya dışarıda bir bardak çay veriyorlar

İşin güzel yanı ise bu makinalarla bitki çayları da yapabiliyor olmamız. Yani sadece çay demlemiyoruz. Aynı zamanda bu makinalarla rahat bir şekilde dilediğimiz bitki çaylarını da demleyebiliyoruz. Zaten makinanın üzerinde bitki çayları için ayrı bir demleme tuşu yer alıyor.

Konuşan çay makinalarında Pazar lideri olan Homend’in Royaltea 1709H modeli şu sıralar hayli ucuzlamış durumda. Eğer evinizdeki çay makinasını yenilemek istiyorsanız bu indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İndirimli Homend Royalteal 1709H modelinin satış sayfası için tıklayın

Bu makinalar hem su ısıtıcısı yani kettle, hem de çay makinası olarak kullanılabiliyor. Genelde bu tarz makinaların fiyatları 4.000 TL seviyelerinde. Fakat Homend en popüler modelinin fiyatını önemli oranda düşürmüş durumda. Zaten piyasada en çok tutulan konuşan çay makinası modelinin de Royaltea 1709H olduğunu söyleyebiliriz.