Xiaomi elektrikli scooter fiyatlarını düşürdü, bu fiyat kaçmaz, ayağınız yerden kesilsin

Elektrikli scooter denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Xiaomi oldukça konuşulacak bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. İşte detaylar.

Xiaomi elektrikli scooter fiyatlarını düşürdü, bu fiyat kaçmaz, ayağınız yerden kesilsin

Elektrikli scooter pazarının günden güne geliştiğini söylemek çok da yanlış olmayacaktır. Artık sokaklarda pek çok kişinin ulaşımını elektrikli scooterlarla yaptıklarını net bir şekilde görebiliyoruz. Peki elektrikli scooter modellerine bu kadar ilgi duyulmasının sebebi ne?

Öncelikli olarak elektrikli scooterlar ulaşım tarafında en makul çözüm olarak ön plana çıkıyor. Öyle ki 10.000 TL – 15.000 TL arası bir fiyata rahatlıkla elektrikli scooter satın alabiliyoruz. Sonrasında ise evinizdeki ya da iş yerinizdeki normal bir prizden aracınızı rahatlıkla şarj edebiliyorsunuz.

Kalabalık şehirlerde trafik çilesini sıfıra indirdiği gibi, taksi bulamama sorununu da rafa kaldırıyor.

Xiaomi elektrikli scooter fiyatlarını düşürdü, bu fiyat kaçmaz, ayağınız yerden kesilsin

Şu anda her ne kadar elektrikli scooter tarafında pek çok marka piyasa da olsa da Xiaomi’yi bu noktada ayrı bir yere koymak gerekiyor. Xiaomi scooter modellerinin bu anlamda rakiplerinin önünde olduğunu belirtmemiz yanlış olmayacaktır.

Hali hazırda markanın en popüler modellerinden biri olan Xiaomi Electric Scooter 3 Lite Beyaz modeli oldukça uygun bir fiyattan satılmakta.

İndirimli Xiaomi Electric Scooter 3 Lite Beyaz modeli için tıklayın

Özellikle yaşadığınız yer düzlük bir alansa, elektrikli scooter kısa sürede vazgeçilmeziniz haline gelecektir. Ayrıca yazlık kasabalarda da ulaşım için en makul çözüm olduğunu dile getirebiliriz. Üstelik düşük kurdan ötürü bu fiyatları kaçırmak da üzücü olacaktır.

Bu içerik HepsiBurada işbirliği ile üretilmiştir.