Galaxy A55 ve A35’te büyük fırsat, bu fiyata böyle telefon Türkiye’de yok

Samsung’un orta segmentteki yeni modelleri Galaxy A35 ve A55 nihayet satışa çıktı. Peki bu telefonları en ucuza nereden alabiliriz? Detaylar haberimizde…

Galaxy A55 ve A35’te büyük fırsat, bu fiyata böyle telefon Türkiye’de yok

Samsung orta segmentteki yeni A serisi modellerini sonunda satışa sundu. Gerek A3X, gerekse de A5X serisi özellikle ülkemizde fazlasıyla tutulan seriler. Bilindiği üzere A7X serisi artık S serisinin FE tarzındaki modeller olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebepten ötürü A serisinde ağırlığı A3X ve A5X üstleniyor diyebiliriz.

Peki bu sene ki A serisi modelleri bizlere neler sunuyor? Evet A55 ve A35’ten bahsediyoruz. Her iki telefonda da oldukça modern yongaların kullanıldığını zaten biliyoruz. Bunun yanında tasarım hatlarında daha keskin ve daha ince bir anlayışa yer verilmiş. Ayrıca A35 modelinde de damla çentik tasarımından delikli ekran tasarımına geçilmesi çok iyi olmuş.

Galaxy A55 ve A35’te büyük fırsat, bu fiyata böyle telefon Türkiye’de yok

Bu noktada Galaxy A35 modelinin selefine oranla çok daha modern göründüğünü dile getirebiliriz. İşin güzel yanı ise bu cihazları Samsung’un ülkemizde lansmana özel fiyatlarla satıyor olması.

Ayrıca Hepsiburada ile yapılan anlaşma çerçevesinde peşin fiyatına taksit de söz konusu. Eğer şu sıralar yeni bir orta segment model alma düşünceniz varsa Türkiye’ye özel lansman fiyatlarını ve peşin fiyatına taksit fırsatını kaçırmayın.

Lansmana özel fiyatlar için tıklayın