Yıldızlı teknoloji günlerinin MediaMarkt'la Tam Zamanı!

Yıldızlı teknoloji günleri şimdi MediaMark'ta! Harika avantajları kapsayan indirimleri sakın kaçırmayın!

Yıldızlı teknoloji günlerinin MediaMarkt'la Tam Zamanı!

Yıldızlı teknoloji günleriyle beraber MediaMarkt'ta tüketicileri akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine, tabletlerden kişisel bakım ürünlerine, televizyonlardan dizüstü bilgisayarlara kadar binlerce teknolojik ürün bekliyor. Kampanyada öne çıkan ürünlerin başında iPhone 12 geliyor. 128 GB dahili depolama alanına sahip olan bu telefonun fiyatı yıldızlı teknoloji günlerine özel sadece 27.999 TL. Üstelik eski telefonunu getirene 4.000 TL ek takas desteği de mevcut. Bu kampanyaya ait linke hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Link için tıklayın

MediaMark yıldızlı teknoloji günlerinde öne çıkan bir başka ürün ise Apple Watch Series 9 41 mm. Söz konusu akıllı saat, şimdi sadece 14.889 TL'den tüketicilerin kapısını çalıyor. Oldukça şık duran ve pek çok yeni nesil özelliğe sahip olan bu akıllı saati Apple ürünleriyle uyum içerisinde kullanabilir ve pek çok özelliğe erişim sağlayabilirsiniz.

Link için tıklayın

Elbette yıldızlı teknoloji günlerinde Apple'ın 10. nesil iPad modeline de yer veriliyor. 64 GB dahili depolama alanına sahip olan cihaz, sadece 16.499 TL'den MediaMarkt farkıyla tüketicilere sunuluyor. Bu harika ürünü kaçırmak istemeyenler ise aşağıda yer alan link vasıtasıyla ürüne gidebilir ve bu kampanyadan hızlı şekilde yararlanabilir.

Link için tıklayın