Huawei Band fiyatında muhteşem indirim, bu fiyata normal bileklik bile yok

Akıllı saat denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Huawei, yeni Band modelinin öncesinde Huawei Band 8 fiyatında muhteşem bir indirime imza attı. Konunun detayları haberimizde.

Huawei Band fiyatında muhteşem indirim, bu fiyata normal bileklik bile yok

Teknoloji sektöründeki en önemli isimlerden biri olan Huawei, özellikle akıllı saat ve akıllı bileklik tarafında zirveye oynayan bir isim. Elbette Huawei’nin bu başarısı tesadüf değil. Çinli üretici üst seviyedeki ürünlerini oldukça uygun fiyatlara kullanıcılarla buluşturarak, geniş kitlelere hitap edebiliyor.

Nitekim Huawei Band 8 modeli de bu ürünlerden biri. Çinli üreticinin yeni Band modelini satışa sunmasının öncesinde Huawei Band 8 fiyatı 1000 TL seviyelerine kadar geriledi. Normal şartlarda böyle bir bileklik için en az 1800 – 2000 TL arası bir fiyat ödememiz gerekiyordu.

Huawei Band fiyatında muhteşem indirim, bu fiyata normal bileklik bile yok

14 güne varan pil ömrü sunan Huawei Band 8, hep spor tarafında, hem de sağlık tarafında oldukça istikrarlı bir performans çiziyor. Huawei’nin kendi patentlediği üst seviye sensörlerle donatılmış olan bu bileklik, kalp ritminden, kandaki oksijen oranına kadar pek çok ölçümü büyük doğruluk seviyelerinde gerçekleştirebiliyor.

Peki bu bileklik Android ve iOS cihazlarında verimli bir şekilde çalışıyor mu? Evet. Hem Android, hem de iOS tarafında bu bilekliği Health uygulaması yardımıyla sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Hem bildirimleri, hem de aramaları bileklik üzerinde sorunsuz bir şekilde gözlemleyebiliyorsunuz.

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan Huawei Band 8’in indirimli satış sayfasına göz atabilirsiniz.

İndirimli Huawei Band 8 için tıklayın