Yok satan kablosuz kulaklığın fiyatı 230 TL’nin de altına düştü; 2 kilo patlıcan parasına kablosuz kulaklık!

Türkiye’de oldukça tutulan kablosuz kulaklıklardan biri olan Dots E6s uygun fiyatıyla kullanıcıların ilgisini çekiyor. İşte detaylar.

Yok satan kablosuz kulaklığın fiyatı 230 TL’nin de altına düştü; 2 kilo patlıcan parasına kablosuz kulaklık!

Hem tasarımı, hem de sunduğu özellikler ile kullanıcıların beğenisini kazanan Dots E6s uygun fiyatıyla yok artık dedirtiyor. Şu ana kadar tam 6200 değerlendirme alan kulaklık 5 üzerinden 4 yıldız almış durumda. Yani kulaklığın memnuniyet oranı normal seviyenin bir hayli üzerinde. Peki bu kulaklığı bu kadar özel kılan şey ne?

Öncelikli olarak bu paraya satılan kulaklıklarda bu kadar üst seviye özellikler yer almıyor. Dots E6s, dokunmatik kontrolleri, toza ve suya karşı dayanıklı yapısı, ANC özelliği ve Powerbank olarak kullanılabilen şarj kutusu ile rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor.

Üstelik kulaklık kutusunda şarj göstergesi de yer alıyor. Nitekim bu özellik üst markaların kulaklıklarında dahi yok.

Yok satan kablosuz kulaklığın fiyatı dibi gördü; 2 kilo patlıcan parasına kablosuz kablosuz kulaklık

Hali hazırda bu kulaklığın fiyatı 229.99 TL’ye kadar düşmüş durumda. Hali hazırda bu paraya 2 kilo patlıcan bile alamıyorsunuz. Dolayısıyla bu kulaklığın fazlasıyla ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

Dip not olarak belirtelim. Bu kablosuz kulaklık ucuz fiyatında ötürü hemen tükenebilir ya da fiyatı artabilir. Linke tıkladığınızda fiyat artmış olursa bunun sorumlusu biz değiliz.

Sudan ucuz kablosuz kulaklığın satış sayfası için tıklayın