Huawei Watch Fit 3 Türkiye’de satışa çıktı, tipi Apple Watch ama fiyatı yarısından da az

Akıllı saat pazarına yön veren isimlerden biri olan Huawei, Apple Watch’a benzerliğiyle dikkat çeken modelini satışa sundu. Hem de yarı fiyatına.

Huawei Watch Fit 3 Türkiye’de satışa çıktı, tipi Apple Watch ama fiyatı yarısından da az

Akıllı saat denildiğinde akla gelen ilk markalardan birisi de Huawei diyebiliriz. Türkiye pazarında da hayli geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Huawei, kısa sürede önemli bir kitleye ulaşmayı başardı.

Huawei’nin akıllı saat pazarındaki son trend modeli ise Watch Fit 3 oldu. Apple Watch’a benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken bu model, yetenekleri ve fiyatıyla ön plana çıkıyor.

Merak edenler için hemen baştan belirtelim. Bu saatte adım sayar, uyku takibi, GPS, kalp ritmi ölçme ve su geçirmezlik gibi klasik özellikler zaten var. Fakat bunun haricinde Watch Fit 3 üzerinden sesli görüşmeler de yapabiliyorsunuz.

Huawei Watch Fit 3 Türkiye’de satışa çıktı, tipi Apple Watch ama fiyatı yarısından da az

Yani direkt olarak telefonunuza gelen aramayı, Huawei Watch Fit 3 üzerinden cevaplayıp, saatiniz üzerinden konuşmanızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem iOS, hem de Android ile uyumlu olarak çalışan bu saatin pil süresi ise 1 hafta. Yani tipik bir kullanımda saati yalnızca 1 kere şarj etmeniz fazlasıyla yeterli oluyor.

1.82 inçlik AMOLED ekranıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Watch Fit 3, 1500 nitlik parlaklığı ve 347 ppi piksel derinliği ile rakiplerine fark atıyor.

Huawei Watch Fit 3’ün en can alıcı yanı ise Apple Watch’ın yarı fiyatına satılıyor olması. Şu anda bu saat ön siparişte olduğu için çeşitli avantajlar da sunuluyor. Muhtemelen ön sipariş aşaması sonrasında fiyat artabilir.

Ön sipariş fırsatları ve indirim kuponlarına aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

Huawei Watch Fit 3 özel ön sipariş fiyatı ve indirim kuponları için tıklayın