İnanılmaz fiyata Apple Watch Ultra gibi akıllı saat! Bu fiyata akıllı bileklik bile yok!

Eğer yeni bir akıllı saat almayı düşünüyorsanız sizlere çok güzel bir haberimiz var. İşte konunun tüm detayları.

İnanılmaz fiyata Apple Watch Ultra gibi akıllı saat! Bu fiyata akıllı bileklik bile yok!

Akıllı saat pazarına baktığımızda belli başlı tasarım çizgilerinin ön plana çıktığını görüyoruz. Nitekim Apple Watch ve Watch Ultra tasarımları da bu belli başlı tasarım çizgilerinin içerisinde yer alıyor. Peki genel anlamda Apple Watch Ultra benzeri bir saati, çok daha ucuza satın almamı mümkün mü?

Hemen yanıtlayalım. Evet mümkün. Bilindiği üzere piyasada pek çok Apple Watch Ultra klonu bulunuyor. Önemli olan bu klonlar içerisinde hem ucuz, hem de kaliteli olanını bulabilmek.

Bizler takipçilerimiz için böyle bir saat bulduk. Üstelik fiyatı da bedavadan biraz pahalı. Hayır abartmıyoruz. Bu akıllı saatin fiyatı sadece 345 TL! Evet yanlış duymadınız. 345TL!

Sadece 345 TL ödeyerek, Apple Watch Ultra tarzında, kalp ritminizi, kandaki oksijen seviyenizi, adımlarınızı, nefes hızınızı ölçen bir akıllı saate sahip olabilirsiniz. Hemen belirtelim. Bu akıllı saat hem iOS, hem de Android ile uyumlu. Dolayısıyla Android bir cihaz kullanıyor olsanız da iPhone kullanıyor olsanız da bildirimleri kesintisiz bir şekilde alabiliyorsunuz.

Yalnız linki vermeden önce uyaralım. Talep halinde saatin fiyatı artabilir ya da satıştan kalkabilir. Eğer bu fiyattan saati satın almak isterseniz acele etmenizi tavsiye ederiz.

345 TL’lik Apple Watch Ultra tasarımına saatin satış sayfası için tıklayın