TCL kablosuz kulaklık fiyatını düşürdü! Yarım kilo kıyma parasına enfes kulaklık!

Yeni bir kablosuz kulaklık almayı planlıyorsanız şu an tam da zamanı! Son dönemde kablosuz kulaklıkların fiyatı iyice artmış durumda. Fakat TCL gibi bazı markalar yaptıkları kampanyalarla yüz güldürüyor. İşte tüm detaylar.

TCL kablosuz kulaklık fiyatını düşürdü! Yarım kilo kıyma parasına enfes kulaklık!

Mobil pazardaki önemli isimlerden TCL kablosuz kulaklıklarında önemli bir indirime gitti. 

Şu sıralar Türkiye’de hayli ilginç bir enflasyon var. Öyle ki bir iki kilo domates fiyatına kablosuz cihazlar satın almanız mümkün. Hatta yarım kilo kıyma parasına kablosuz kulaklık, akıllı bileklik bile satın alabiliyorsunuz. Üstelik burada öyle no name isimlerden de bahsetmiyoruz. Herkesin bildiği küresel pazarda isminden söz ettiren TCL gibi dev markalardan bahsediyoruz.

Son dönemde A101, BİM gibi zincir marketlere yolunuz düştüyse hiç adı sanı duyulmamış kulaklık markalarının büyük indirim başlığı altında 400 – 500 TL’ye satıldığını mutlaka görmüşsünüzdür. İşin garip yanı ise dünyaca ünlü TCL gibi markaların kulaklıklarını bile indirim fırsatlarıyla bu seviyelere alabiliyor olmamız.

TCL son dönemde Türkiye’de sattığı kablosuz kulaklıklarının fiyatını düşürmüştü. Bu indirimlere ek olarak bazı e-ticaret siteleri de kendi sattıkları ürünlerde indirime gidince ortaya tadından yenmeyecek bir fırsat çıktı.

Bugün sizlere bahsedeceğimiz fırsat da tam olarak böyle bir ilişki içeriyor. Normalde 700 TL’nin üzerinde bir etikete sahip olan TCL Move Audio S106 TWS kulaklığın fiyatı 399 TL’ye kadar düşmüş durumda.

ENC, IPX4, dokunmatik kontroller, Bluetooth 5.0 gibi üstün özelliklerle donatılmış olan TCL Move Audio S106 TWS şu anda çok uygun bir fiyatla satılıyor. Tasarım açısından AirPods Pro’yu andıran bu kulaklık hem Android, hem de iOS ile uyumlu.

Baştan belirtelim. İndirim stoklarla sınırlandırılmış durumda. Dilerseniz bu ürünün indirimli satın alma sayfasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

TCL Move Audio S106 kulaklığın indirimli satış sayfası için tıklayın.